מרי פופינס חוזרת למסך הגדול אחרי 54 שנים

הטריילר הראשון הרשמי של מרי פופינס החדשה הגיע והיא נראת פשוט סופרקאליפרג’ליסטיקאקספיאלידושי

למרות שיצא לפני כמעט 60 שנה, “מרי פופינס” של חברת Disney עדיין מצליח להיות אחד מסרטי הילדות האהובים של כולנו. אם ראיתם את הסרט מתישהו בחייכם, אתם לעולם לא תשכחו שירים כמו Supercalifragilisticexpialidocious, Chim Chim Cher-ee ו-Let’s Go Fly a Kite ואיך ג’ולי אנרוז כבשה את ליבכם בפעם הראשונה עם קול הזמיר שלה. כך שלמרי פופינס החדשה, אמילי בלאנט (“קצה המחר”, “הבחורה על הרכבת”), יש אתגר לא קל להכנס לנעליה של האומנת האהובה עלינו.

ובכן, לפי הטריילר הראשון של סרט ההמשך החדש של Disney, נראה שבלאנט מצליחה להרשים אותנו מאוד בקלות וכמו שאנדרוז אמרה כשהיא סירבה להופיע בסרט החדש- “זה הזמן של בלאנט להיות הכוכבת”.

למרות שהטריילר די קצר וקצת משדר אווירה מיושנת וקסומה כמו בסרטים “למצוא את ארץ לעולם לא” ו”להתראות כריסטופר רובין”, הוא כן מצליח לשדר את האווירה הקסומה של הסרט המקורי באופן שרק חברת Disney מצליחה ובלאנט (באופן לא מפתיע) מצליחה לשדר את החביבות והחוצפניות שאנדרוז שידרה לפני 54 שנה.

הסרט מתרחש 25 שנים אחרי הסרט הראשון, ג’יין ומייקל באנקס כעת בוגרים, כפי שראיתם בטריילר, ופופינס חוזרת כדי לעזור למייקל עם ילדיו אחרי שהוא עבר אובדן של מישהו קרוב אליו.

יחד עם הטריילר, קיבלנו את הפוסטר הרשמי של הסרט שאתם יכולים לראות למטה. הסרט נראה מאוד מושקע ונראה שהוא יכבד את הסרט המקורי האהוב מלפני 54 שנה. “מרי פופינס חוזרת” מתוכנן לצאת למסך הגדול ב-25 בדצמבר 2018, יום חג המולד.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *