Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition – כל החדשות

הרבה מאוד מידע הגיע לגבי הרימאסטר של טרילוגיית Mass Effect ואנחנו פה לרכז לכם אותו

Mass Effect: Legendary Edition הוא השם הרשמי שחברת BioWare נתנו לרימאסטרים שהם מתכננים עבור טרילוגיית משחקי Mass Effect. מעבר לעובדה הזאת ועד למספר השבועות האחרונים, לא היו לנו מידע כלל על מה החברה מתכננת לעשות במסגרת הפרוייקט הזה, ואיך המשחקים יותאמו עבור הדור הנוכחי. אבל עכשיו יש לנו מספר הכרזות רשמיות שמתחילים לתת לנו תמונה ממה שמצופה לנו, אז בואו נתחיל.

קודם כל, בתור רימאסטר מה יש לנו לצפות לו במובן של השדרוג הגרפי? החברה הודיעה שהיא עובדת על שדרוגים גרפיים לכל המשחקים, אבל שהמשחק הראשון יקבל תשומת לב מיוחדת גם בתחום השדרוגים הגרפיים וגם בתחום המשחקיות. אבל הם לא רק מילים, כיוון ששוחררו גם מספר תמונות שמראות לנו את ההבדל בין הגרסה המקורית לרימאסטר.

לגבי המשחקיות והביצועים, אנחנו גם יודעים עכשיו שהמשחקים ירוצו ב-4K וב-60 פריימים לשנייה על הקונסולות החדשות, יחד עם שיפורים וויזואלים לדמויות, מודלים חדים יותר, תאורה משודרגת, הצללה דינאמית, ועשרות אלפי מודלים ונכסים אשר יקבלו בוסטים משמעותיים ברימאסטר. על ה-PlayStation 5 ועל ה-Xbox Series S/X אנחנו צפויים לקבל זמני טעינה הרבה יותר מהירים וביצועים ברמה גבוהה יותר, בעוד ששחקני המשחב האישי יוכלו לשחק את כל הטרילוגיה במסך רחב על רזולוציית 21:9, תמיכה בדיירקטס, ותמיכה בשלטים. שדרוגים נוספים יגיעו גם עבור עורך יצירת הדמות, עם הרבה יותר אפשרויות מבעבר, כולל סטים חדשים של עור, עיניים, ושיער, ויישור קו של עורך המשחק בין כל 3 המשחקים. העורך החדש יהיה יותר קל לתפעול ויותאם בצורה אופטימלית עבור כל 3 המשחקים.

כמו שהזכרנו, Mass Effect 1 יקבל תשומת לב מיוחדת, עם פרטים נוספים למיקומים השונים בו, ממשק משתמש יעיל ומודרני יותר, ושיפורים למערכת הקרב עם שליטה יותר טובה על הצוות ושיפור הכוונת. רכב הסיור המיוחד שלנו מאקו גם יקבל שיפור לשיטה בו, מה שיהפוך את משימות הסיור ליותר קלות למשחק.

עבור שחקני המחשב האישי בינינו, דיברנו על האפשרויות החדשות לשחק בטרילוגיה, אבל איזה מכונה תריץ אותה? לשמחתנו, דרישות המערכת הרשמיות גם שוחררו.

דרישות מינימליות:

מערכת הפעלה: Windows 10 64-Bit
מעבד: Intel Core i5 3570 או AMD FX-8350
זיכרון פנימי: 8GB
כרטיס גרפי: NVIDIA GTX 760 / AMD Radeon 7970 / AMD Radeon 9280X
דירקטס: גירסה 11
זיכרון קשיח: 120GB

דרישות מומלצות:

מערכת הפעלה: Windows 10 64-Bit
מעבד: Intel Core i7-7700 או AMD Ryzen 7 3700X
זיכרון פנימי: 16GB
כרטיס גרפי: NVIDIA GTX 1070 / NVIDIA RTX 200 / Radeon Vega 56
דירקטס: גירסה 11
זיכרון קשיח: 120GB

שאלה שעלתה בנושא Mass Effect 3 היא האם המולטיפלייר שלו גם יגיע עבור הרימאסטר, בעיקר בעקבות כך שמצב המולטיפלייר שלו קיבל לא מעט שבחים בזמן יציאת המשחק השלישי. עם אפשרויות שונות לקלאסים, גזעים, ומגוון נשקים שונים וייחודים, הוא הביא משהו חדש ומרענן לנוף משחקי היריות אונליין. התשובה היא לצערנו שמצב המולטיפלייר של Mass Effect 3 לא יחזור, ובמאי הסביבות והדמויות קווין מיק מסביר לנו למה: "לנסות לגרום לכל מערכות האונליין השונות לפעול יחדיו התברר כאתגר גדול משציפינו. שאלות החלו לעלות, כמו האפשרויות לתמוך בשרתים לאורך זמן, והאם נאפשר אפשרות לשחקני PlayStation 3 לשחק עם גרסת הרימאסטר ל-PlayStation 4. בסופו של דבר התקבלה החלטה לנטוש את האלמנט הזה, ולחזור ולהשקיע את מאמצינו בחווית סינגל פלייר איכותית".

אז אלו הם החדשות החמות לגבי Mass Effect: Legendary Edition ששוחררו בימים האחרונים, אבל יש לנו עוד פריט מידע אחד קטן. על פי BioWare, הם לא שוללים אפשרות שהמשחק יגיע גם ל-Switch בהמשך הדרך, למרות שהשחרור המתוכנן שלו במאי לא יביא את המשחק אל ההיברידית של Nintendo. "אישית הייתי שמח מאוד לראות שחרור על ה-Switch", מספר לנו במאי הפרוייקט מארק וולטר. "אבל בסופו של דבר, זוהי הדרך שאנחנו קבענו לעצמנו, ואחרי שנעבור אותה נוכל להסתכל ולחשוב מה הלאה". מהמידע שיש לנו ודבריו של מארק נראה ששחרור עתידי ל-Switch בהחלט בר ביצוע, ונאלץ פשוט להמתין ולראות.

Mass Effect: Legendary Edition יגיע אל ה-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי ב-7 במאי, עם אפשרות להריץ אותה על ה-PlayStation 5 ועל ה-Xbox Series X/S.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה