סרט רביעי של סרטי מטריקס בדרך אלינו

זה רשמי – מטריקס חוזר לסרט רביעי. 20 שנה ליציאת המטריקס המקורי שהיה הראשון בטרילוגיה המצליחה

הוכרזה הערב ההודעה ששמה סוף לשמועות, לא רק שהסרט הרביעי בסדרת סרטי “מטריקס” בדרך, אלא שהוא חוזר יחד עם כמה מהדמויות, השחקנים והיוצרים המקוריים, בכותר רביעי שימשיך את העלילה מהסרטים הקודמים.

לסרט יחזור אחד השחקנים העסוקים והמצליחים בהוליווד היום, קיאנו ריבס (Keanu Reeves), לדמות הבלתי נשכחת שגילם, ״ניאו״, כמו כן גם טרניטי שמגולמת על ידי קארי-אן מוס (Carrie-Anne Moss). בשלב זה עוד לא ידוע האם לורנס פישברן יחזור לתפקידו כמורפיוס, אך כולנו מקווים שכן.

הסרט מבוסס על תסריט של לאנה וצ׳ואסקי (Lana Wachowski), אחת הבמאיות של הטרילוגיה המקורית, ובשלב זה לא נודע עדיין האם אחותה תצטרף.

כמו כן התסריט נכתב יחד עם אלכסנדר המון (Alexander Hemon) ודיוויד מיטשל (David Mitchell) שניהם כותבי נובלת מוערכים מאוד, מה שבהחלט מלמד על רצון לקחת את הפרוייקט ברצינות, לפחות מבחינת תוכן עלילתי.

טרילוגיית מטריקס היא ללא ספק אחת הטרילוגיות החשובות והמוכרות בהיסטוריה הקולנועית, והביאה יצירתיות וסגנון מיוחד, כמו גם עלילה מתוחכמת, איכותית ומעוררת מחשבה שסביר להניח שמופיעה מאז בקורסי פילוסופיה. היא הציגה את הסיפור של עולם פוסט אפוקליפטי הנשלט על ידי רובוטים שמציגים לשדות בני אדם רדומים את אשליית החיים כמו שאנו מכירים אותם. מול המכונות עומדת מחתרת אנושית, ויחד עם ניאו, ״האחד״ שאמור להטות את הכף לטובתם, הם מנסים להעיר את יתר האנושות ולנצח את המכונות.

אין עוד תאריך יציאה רשמי לסרט, אבל מה דעתכם על ההכרזה? האם יש מקום לסרט רביעי בסדרה? ספרו לנו בתגובות.

אודות אורגיל בוכריס

אורגיל, בן 27 מנתניה, מעצב גרפי ביום וגיק בלילה וגם ביום. מקים, מעצב, כותב ומתכנן חדרי בריחה. אוהב טיולים על חוף הים שמוקרנים על מסך קולנוע. אוהב קולנוע.

השאר\י תגובה