הכירו את המשחק H1Z1

בשוק קיימים המון משחקי MMO כדוגמת Rust. Dayz ודומיו. Sony Online Entertainment אחראית על המשחק H1Z1, משחק מצויין וחינמי להבדיל מהמשחקים מסגנון ה-MMO , בחינם!

המשחק מדבר על אפוקליפסת זומבים, נשמע מפחיד נכון? המשחק הוא משחק מעולה וחינמי להבדיל ממשחקים בסוגו או דומים לו לדוג': dayz,rust וכמובן The Foerest.

המשחק הוא מסגנונות המשחקים הריאליסטים יותר, משחק פוסט אפוקליפטי שבעצם מתרחש בארה"ב אחרי 15 שנים לאחר פריצה של מגפה מאוד מסוכנת… מגפה זו הפכה את כל תושבי ארה"ב לזומבים רעבים וכועסים.

לשחקנים גישה נוחה למפה של המשחק אשר מאפשרת ללכת לכל מקום על המפה, תוכלו לחקור בניינים ולראות איך העולם היה נראה אם זה היה באמת קורה!
חלק מהתכנונים העתידיים של החברה הם לאפשר בניית מפות לשחקנים של המשחק, דבר שבאמת יכול להיות מגניב.

כמו שצוין למעלה, המשחק פותח ע"י חברת סוני ויהיה זמין גם למחשב האישי וגם לקונסולת ה-PS4 שוב לעומת dayz ו rust שזמינים רק למחשב

תמונה מהמשחק, יכול לפעמים להפחיד קצת. h1z1.com
תמונה מהמשחק, יכול לפעמים להפחיד קצת. h1z1.com

במשחק יש עוד אפשרות והיא האפשרת לנהוג באוטו, אתם תוכלו לנהוג ברחבי המפה ולהיות יותר מוגנים מאשר בהליכה אך אל תשכחו להדליק פנסים כשהלילה יורד מכיוון שכשהלילה מגיע לא תוכלו לראות כלום בלי פנס או לפיד ובלילה המתים מהלכים:]… אגב, סוני דיווחה לא פעם שהיא ככל הנראה תתן אפשרות להטיס מטוסים ולהשיט אוניות וסירות.

עוד אפשרות מגניבה במשחק שהופכת אותו ליותר ריאליסטי והיא הסגנון שאתה מכוון את הנשק, יותר ריאליסטי ומסובך לירות בזומבי מאשר בשאר משחקי ה-MMO בסגנון הנ:ל. כמובן שאת כל זה תוכלו לראות כשתשחקו.

כמו שצוין למעלה המשחק יהיה חינמי ויכלול אפשרויות מגוונות, חוץ מהאפשרות להרוג ולצוד זומבים תוכלו לבצע ציד של חיות, יצירת כלי רכב, עוד דיווחה סוני שתנסה להכניס למשחק אפשרות להשיג מדליות ושדרוג Skills שונים.

המשחק עולה 20$ לאלפא של המשחק למי שרוצה להיכנס כבר עכשיו אך בקרוב כשיצא ל-beta הוא יהיה בחינם…

כמובן שלמשחק יהיו כל מיני הרחבות בתשלום וכל מיני דברים מגניבים שתוכלו לקנות בתשלום.
סרטון משחקיות ראשון:

המשחק שתומך במשחק מרובה משתתפים מהגדולים שיש, המחשק מרובה משתתפים ישתנה ככל שהזמן במפה יעבור. המפה תכלול בתוכה אזורי זמן לילה ויום, אזורי יער, נהרות וכמובן בתים נטושים.
באמצעות שריפה של אזורים תוכלו לגרום לזומבים, האויבים שלכם לצאת מהמחבוא ולחתור למגע איתם

למי שיש יותר זמן יוכל להיכנס לסרטון הזה: https://www.youtube.com/watch?v=9F1co1YNqbI סרטון משחקיות של 50 דקות

 לאתר של המשחק:https://www.h1z1.com/home

אודות מאור

3 תגובות

  1. כל הכבוד משחק ממש מעניין!! מצפה לו!
    בוא נקווה שהוא יפתיע לעומת DAYZ 🙂

  2. אחד המשחקים שאני יותר אוהבבבב
    מגיע לו פרסום בישראל!

  3. משחק אששש.. ביקורת עוד יותר.. רק למה התמונות למטה קטנות ולטףא גדלות? ?

    תודה

השאר\י תגובה