סיקור ערכות הרכבה Metal Earth

ערכות ההרכבה Metal Earth הן המילה האחרונה עבור כל מרכיבי הדגמים למינהם. ערכת מתכת מאוד מצומצמת בגודלה שמניבה המון שעות של הרכבה והנאה, ובהחלט יש דגם לכל אחד ואחד מאיתנו.

מאז ומתמיד הייתה לי המון סובלנות וחיבה למשחקי הרכבה. זה התחיל מלגו ולאחר מכן עבר לדברים קצת יותר רציניים כמו של מיניאטורות ומשחקי הרכבה דומים. ואיפשהו בשביל מישהי שמרכיבה דגמים מגיל קטן הרגיש לי כאילו כל ערכת הרכבה שכזו קטנה עלי, וכתוצאה מכך אני מסיימת אותה תוך זמן קצר מידי. כששמעתי לראשונה על ערכות ההרכבה של Metal Earth אני חייבת להודות שלא ממש התלהבתי, כנראה עוד ערכת הרכבה שאסיים מאוד מהר. אבל לאחר שיצא לי להתנסות בהרכבה שלהם גיליתי כמה המחשבה הראשונית שלי הייתה מוטעית, ואני כאן בשביל לספר לכם על כך.

אז כן מדובר בערכת הרכבה שכולה עשויה מפלדה. שהאריזה לא תטעה אתכם, אומנם כל הערכה מגיעה במארז קטן, אבל כל מארז שכזה מכיל 2-4 דפי פלדה, שכל אחד מהם מכיל את החלקים בהם אנחנו הולכים להשתמש בעת ההרכבה של הסט. כל החלקים הם למעשה תוצאה של חיתוך לייזר מדוייק ביותר. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להוציא את החלקים אחד אחרי השני ולעקוב אחר הוראות ההרכבה, שגם הן כלולות בתוך המארז. היופי הייחודי לערכות ההרכבה של Metal Earth זו העבודה שלא צריך דבק או ריתוך על מנת להרכיב את המודל. רק להצמיד ולכופף את הלולאות דרך נקודות החיבור.

ובכן כן במבט ראשוני על ערכות ההרכבה הכל נראה אסתטי ויפה, ונכון מצויין על כל אחת מהן שאין צורך בדבק וריתוך על מנת להרכיב את הערכה. אם אתם מסתכלים גם על החלק האחורי של האריזה אתם רואים בדיוק מה אתם מקבלים בתוכה (כמה דפי פלדה מכילה הערכה בתוכה), ולמטה מצויירת לנו שיטת החיבור של הערכה עצמה.

בעת פתיחת הערכה יש לקרוע את החלק העליון של האריזה ובזהירות מבלפי לעקם את דפי הפלדה. באותו הרגע בו אני מוציאה את דפי הפלדה, אני גם שולפת את הוראות ההרכבה של הערכה. ובכן קודם כל ההוראות מפרטות שלב אחר שלב מה צריך לעשות, והכל מסומן בצבע אז ככה שאין סיכוי להתבלבל כאן. מה שעוד מציינים בהוראות, ולצערי לא על גבי האריזה זה שרצוי להשתמש גם בפלייר בעל ראש מחט, ככה נוכל לכופף את לולאות החיבור בצורה הטובה ביותר.

Metal Earth

לאחר התבוננות מעמיקה בהוראות ובדפים שניצבים לפני ניגשתי היישר למלאכה. עקבתי אחר ההוראות בקפידה ובכל שלב שלפתי מבין דפי הפלדה את החלק הרצוי (בעמוד הראשון של ההוראות מראים לנו את החלקים ממוספרים, וככה בכל שלב מראים לנו איזה מספר חלק עלינו להשתמש בו כעת). בדרך כלל ההרכבה תתחיל בחלק המרכזי יותר של המודל, זה שיהווה בסיס עבורו. לאט לאט נוסיף את שאר החלקים עד שלבסוף תתקבל הצורה הרצויה.

מי שמחפש ערכת הרכבה מיוחדת ומאתגרת, ישמח לשמוע ש-Metal Earth הן בהחלט כאלו. בהתחלה זה נראה תמים למדי, אבל ברגע שאתה מתחיל לבנות ערכה ונכנס למוד מבלי שאתה שם לב חולפות להן כמה שעות טובות. עבור בונת דגמים מנוסה שכמותי לקח לי די הרבה זמן לבנות את המודל., אז אם אתם מתכננים להתחיל אחת תפנו לכם כמה שעות עבור המלאכה. אחד הדברים שהפתיעו אותי זה השימוש הרב שעשיתי בפליירים. כן בלשון רבים. בהוראות אומנם מציינים פלייר מסוג אחד, אבל לשמחתי הרבה אני עושה עוד עבודות מלאכה שמצריכות פליירים מסוגים שונים. אז קחו גם את זה בחשבון שהחברים הטובים שלכם לערכת ההרכבה הזו הולכים להיות 3 פליירים בעלי ראשים שונים ופינצטה (כי אנחנו עכשיו Metal Benders!). את זה גיליתי אחרי שהאצבעות שלי כבר עייפו וציפורניים נשברו לי באופן חופשי למדי.

אבל כמו שציינתי קודם לכן, כעבור מספר שעות והמון כיפופי מתכת תמה המלאכה, והמודל הרצוי התקבל. בלבי החלה להתוות תחושת גאווה למראה פרי יצירתי שעכשיו הולך לקשט את המשרד החדש שלי בעבודה. חשוב לי לציין שהמודלים מגיעים בשלל רמות, ואלו שברשותי ברמה גבוהה, במיוחד מודל ה-BB8 שמצריך יותר עבודה עליו בשל צורתו העגולה. מה שכיף במוצר המוגמר זו כמות הפרטים שבדגם. ככה אין צורך לצבוע אותו והוא מרשים כפי שהוא.

אציין כי ערכות ההרכבה מיועדות מגיל 14 ומעלה, וזאת משום שהמוצר עצמו מצריך סבלנות ועדינות מצד המשתמש.

אז אם אתם מחפשים להביא למישהו שיקר לליבכם מתנה מגניבה, יצירתית שלאחריה אותו אדם יוכל להרגיש את אותה תחושבת גאווה כמוני, Metal Earth זו המתנה הכי מגניבה שתם יכולים להביא. ערכות ההרכבה מגיעות בשלל מודלים ממבנים היסטוריים ברחבי העולם, כלי רכב למינהם, ספינות חלל ועד למודלים מפרנצ’ייזים כמו מלחמת הכוכבים, הארי פוטר, היקום של מארוול ועוד!

את ערכות ההרכבה המגניבות הללו ניתן לרכוש באתר של סמארט זון.

ערכות הרכבה Metal Earth

קושי - 9
הנאה - 9
משהו מגניב להשוויץ בו - 10

9.3

טוב מאוד

ערכות ההרכבה של Metal Earth הן הדבר המושלם לחובבי דגמי ההרכבה.

User Rating: 3.28 ( 2 votes)

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה