תמונות חדשות של משחק ב-Metal Gear Solid V: The Phantom Pain נראות מציאותיות מתמיד

משחק ההתגנבות יריות MSG ששווק על ידי חברת קונאמי ופותח על ידי קוג'ימה מקבל פרטים ראשונים על המשחק החדש,

יוצר המשחק מסר שהוא רצה ש Metal Gear Solid V: The Phantom Pain יראה כמה שיותר קרוב למציאות וכפי שאנחנו רואים בתמונות שבתחתית הכתבה הוא קיבל בדיוק מה שביקש.

הגרפיקה ניראת פשוט מהממת עד לרמה שקל לטעות ולחשוב לרגע שאלה תמונות אמיתיות של בסיס צבאי במבט ראשון.

כמובן לא היה לאף אחד ספק ש-metal gear solid 5 יראה כל כך טוב מכיוון שכל משחקי ה-metal gear הקודמים שיצאו לקונסולות הקודמות תמיד הצליחו למתוח את גבולות היכולת של ה-ps2 ,ps3 ואפילו ה-nintendo 3ds וה-ps vita. סדרת משחקי ה-metal gear תמיד היו מובילים בתחום הגרפיקה אבל הפעם, באמת שהם שיחקו אותה.

כמובן זה שינויי הגמפליי ולא הגראפיקה שמעלים חשדות אצל מעריצים . כמובן אנחנו מוכנים לתת ל-kojima צ'אנס להפתיע אותנו ומחכים ליציאת המשחק בשנה הבאה לשל הקונסולות.

 

גולשים יקרים.

תגובתכם ודעתכם חשובה לנו מאוד ! , בבקשה תגיבו באתר ובערוץ הYoutube שלנו תעשו לייק ושיתוף לכתבות שלנו בעמוד הפייסבוק של האתר ואם בא לכם , אתם יכולים להירשם לתוסף החדש שלנו באתר שמופיע לכם בצד ימין של הכתבה ונקרא “Captain up” דרכו תוכלו לעלות שלבים לצבור נקודות ומוניטין באתר ואולי תוכלו לזכות בפרסים שתוכלו לפדות בעד הנקודות שלכם.

אודות shikathunder

דני לא הגיע לאתר שלנו, דני תמיד היה כאן. ישן , נח , מחכה עמוק בתוך עומקי האינטרנט.. אגדות עתיקות מספרות על יצור מסטורי וסקסי מעבר לכל דמיון שהיה נוהג למשוך את קורבנותיו אל תוך המלכודת שלו עם הבטחות של סרטונים מגניבים . אף אחד לא יודע מאיפה דני מגיע הוא פשוט קיים חסר גיל חסר חיים וחסר מוות ... בלילות קרים כשהאינטרנט מפסיק לפעול אפשר לשמוע את היללה המצמררת שלו חודרת לתוך עצמות נשמתנו

השאר\י תגובה