השחקן זוכה הפרסים Michael B. Jordan יככב ב-NBA 2K17 MyCAREER

NBA 2K17 MyCAREER מקבל שחקן חיזוק נוסף, השחקן זוכה הפרסים, Michael B. Jordan!

ביום שישי האחרון (ה-2 לספטמבר) 2K הודיעו כי ייצרפו את השחקן זוכה הפרסים Michael B. Jordan, שייככב לצד שחקנים אחרים בעלילה של NBA 2K17 MyCAREER.

Michael B. Jordan, שהשם שלו הולך לפניו, הינו שחקן שיצא לנו לראות כבר לא פעם בסרטים כמו קריד ותחנת פרוטווייל, או בתפקידים בסדרות כמו אורות ליל שישי ו-The Wire. התוספת הזאת מחברת את אחד השחקנים המבוקשים ביותר כיום בשוק ההוליוודי עם החברות הכי דומיננטיות היום בתחום הסדרות בידור והופך את NBA 2K לצומת מרכזית בחיבור בין עולם הפופ והספורט.

“NBA 2K הייתה הפלטפורמה המושלמת להתחבר לקהל חדש ומיוחד ולאתגר את עצמי להרחיב את יכולתיי כשחקן” אמר Michael B. Jordan, אשר רק לאחרונה הצטרף להיכל של האקדמיה האמריקאית לקולנוע ומדע ביולי 2016. “לכבוד הוא לי לקבל את ההזדמנות לעזור ולהשפיע על סדרה שהייתי מעריץ מושבע שלה החל מההוצאה הראשונה שלה”

ההתווספות של Michael B. Jordan ל-NBA 2K הינה המשך למורשת שלהם לשותפות עם כוכבים מפוצצים, לדוגמת ספייק לי (מלקולם X, האיש שבפנים), אשר הפיק בשנה שעברה את חוויית NBA 2K16 MyCAREER. כדי ליצור חוויית משחק אותנתית למשחק השנה, Michael B. Jordan הצטרף לצוות הפיתוח ב- NBA 2K כדי לתפוס את את סגנון המשחק שלו דרך טכנולוגיית לכידת התנועה המשולבת, תוך כדי שעות עבודה של פיתוח הסצינות והקלטות לדיבוב הדמות שלו במשחק.

ב-NBA 2K17’s MyCAREER, משחק Michael B. Jordan כוכב NBA צעיר עולה בשם Justice Young ומצטרף אל הדמות האישית שלכם. לאורך המשחק משמש Justice כחבר ומערכת התמיכה שלכם בזמן ניווט במציאות של שחקן ב-NBA, עם דגש כבד יותר על בחירות בזמן המשחק אשר משפיעות באופן ישיר על המתרחש על המגרש ומחוצה לו.

הגרסה הסטנדרטית של NBA 2K17 תגיע ל-Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 PlayStation 3 ולמחשב ב-20 לספטמבר. לעומת זאת ה-NBA 2K17 Kobe Bryant Legend Edition יצא רק ל-Xbox One ול-PlayStation 4. כל מה שנותר לנו לעשות הוא לשבת ולהמתין שהמשחק יצא ולהינות מהפירות של השיתוף פעולה הנפלא הזה.

אודות דניאל שטיינמן

שטיינמן, בן 25. הנדסאי אלקטרוניקה, מומחה IT, חננה מילדות ולא מתכוון להתבגר, מומחה בכל הקשור למחשבים, חובב קומיקסים, מכור לכמעט כל סדרה שקיימת ובפגרות משלים סרטים :)

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *