מיקרוסופט מציגה: העתיד כבר כאן – HoloLens

אותו עתיד שעד היום ראינו רק בסרטי גיימס בונד ואחרים, אותו עתיד שעד עכשיו יכלנו רק לחלום על קיומו מגיע להישג ידנו.

הלוא זה ההולגרמה, לא הולגרמה שתצא לכם מהמסך, לא הולוגרמה כזאת או אחרת  אלא כזאת שנמצאת בכל מקום סביבכם

הולוגרמה שתאפשר לכם לשחק, לתקשר עם אנשים ולהציג להם משהו פיזי שיהיה אצלם גם אם אתם בישראל והם בארצות הברית, תוכלו להראות להם משהו והם יראו את זה כאילו הבאתם את זה כמתנה לחג או ליום הולדת של הבן שגר רחוק מהאמא, נוכל לדבר, נוכל ליצור, נכול לשחק, נוכל לבנות, נוכל לארגן, נוכל לחקור ועוד. כל זה עם המכשיר המדהים החדש של מיקרוסופט, חברת התוכנה הגדולה בעולם שמובילה בתחום מערכות ההפעלה ואחד החברות הרווחיות בעולם המודרני.

העברת עצמים מהמחשב לאזור המוחשי
העברת עצמים מהמחשב לאזור המוחשי

גיברותי ורבותיי, דיברנו עליו רבות בכתבה הזו, עוד ידברו עליו רבות בעולם כולו.. ה: MICROSOFT HoloLens  זהו המכשיר שיביא את השינוי.

המשקפיים עובדים בטכנלוגיית מציאות רבודה כפי שניתן להבין, מיקרוספט במשקפיים האלה באין במטרה לשלב את העולם הוירטואלי שאנחנו מכירים מסרטים ומשחקי מחשב וכדומה ולשלב אותו בעולם היומיומי שלנו ולהפוך את חיינו לקלים יותר. האם יש לנו מתחרה ל-Oculus Rift.שבו כבר ראינו איך משחקים בסוניק או רוכבים ברכבת הרים מטורפת
מיקרוסופט כמובן לרגל הפיכת הפרויקט Hololens לרשמי, פתחה אתר ובו תוכלו לשאול וגם לקבל תשובות על כל דבר שתרצו בנוגע למכשיר ה-Hololens.

HoleLEns באממקום של להפוך את החיים שלנ לקלים יותר
HoleLEns באממקום של להפוך את החיים שלנ לקלים יותר

האם מכשיר ה-HoloLens יתפוס? מה יהיה בתוך המכשיר? איזה מערכת סאונד, איזה חיישנים והאם היא תשלב מעבד חזק, כל זה רק ימים יגידו!

העתיד כבר כאן כבר אמרנו?

אודות עמית קרמר

השאר\י תגובה