הרחבה חינמית חדשה למשחק Heroes of Might & Magic VII

שלשום, ה-19 בפברואר 2016, Ubisoft הוציאה הרחבה חינמית, הנקראת Unity, למשחק האסטרטגיה מבוסס התורות שלה: Heroes of Might & Magic VII.

במשך 20 השנים האחרונות, סדרת משחקי Heroes of Might & Magic שילבו יקום פנטזיה עמוק, יחד עם חוויה אסטרטגית שלמה, התקדמות בסגנון RPG, וסיפור חזק.
ההרחבה Unity, היא החלק הראשון מתוך החבילה Lost Tales of Axeoth, הכוללת שתי הרחבות חינמיות לסיפור המשחק, אשר היו אמורות להיכלל במשחק הרביעי בסדרה, אך בוטלו בסוף.

בהרחבה Unity, אתם תשלטו באקדמיה דרך סיפורה של ג'נביב סימור (Genevieve Seymour), שהאודיסאה שלה מתקיימת לאחר ההתחשבנות. האירוע הזה הרס את העולם של אנרות' ואת הידע שנאסף על קסם ברחבי המאה. ג'נביב מתכננת לאסוף מחדש את הקסמים האבודים, וליצור פילוסופיה חדשה של קסמים: התאוריה של האחדות. אבל במסעה יש גם מכשולים, כאשר כמה מכשפים רוצים לוותר על הידע היקר שלהם.

ההרחבה מוסיפה לכם 10 שעות של משחקיות נוספת, המתרחשת ב-5 מפות שונות, וכוללת יותר מ-80 דמויות ומפלצות שחוזרות מהכותר הרביעי בסדרה. שתי ההרחבות של The Lost Tales of Axeoth פותחו בתור מודים למשחק, כך שתוכלו להשתמש ביסודות של ההרחבות כדי ליצור מפות ומודים משלכם למשחק.

החבילה The Lost Tales of Axeoth פותחה ומפותחת על ידי Limbic Entertainment, קבוצה של מעריצים אדוקים של Might and Magic, שחוגגים את השנה ה-20 של המשחק על ידי שחזור ועדכון של המשחק האהוב Might & Magic IV, בתוך המשחק החדש יותר, Heroes of Might & Magic VII.
ההרחבה Unity זמינה בחינם עכשיו כחלק מעדכון הגרסה 1.7 ל-Heroes of Might & Magic VII.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה