מייק קולטר מדבר על העונה השלישית של לוק קייג’

מייק קולטר, כוכב סדרת הקומיקס “לוק קייג'”, מדבר על העונה השלישית שבדרך אלינו

לא מזמן הסתיימה לה העונה השניה של “לוק קייג'”, סדרת Marvel ב-Netflix. לאחר שתי עונות מוצלחות מאוד ועונה אחת בין העונה הראשונה ובין השניה של “המגנים”, בה הגיבור הבלתי פגיע לוק קייג’ הצטרף לידידתו ג’סיקה ג’ונס, יחד עם הגיבורים אגרוף הברזל ודרדוויל, מועדות פנינו לעונה השלישית של הסדרה שבה כל העולם הפוך.

העונה השניה הסתיימה כאשר לוק קייג’ יורש את “גן העדן של הארלם”, המועדון של מריה, ראש המאפיה בהארלם, והוכתר כהמלך החדש של הפשע המאורגן של הארלם.

מייק קולטר, שמשחק את לוק, אמר בראיון שהדמות ידועה במוסריות הגבוהה שלה, ושוחח על כך כיצד לוק קייג’ יגיב למעמד ולכוח החדש שקיבל.

לוק בהארלם, אז הארלם הולכת להיות המקום שלו, בו הוא צריך לשלוט. ואני חושב שהוא החליט להשתמש בפשע מאורגן בצורה מאוד לא פרקטית. אני חושב שהוא חושב שהוא יכול להיות חלק מזה אבל לא להיות מעורב עמוק בזה. אני חושב שהוא חושב שהוא יכול לשלוט בזה אבל בלי לכלך את הידיים. אנחנו נגלה בהמשך.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

מיסטי, ידידתו השוטרת, ניסתה להניא אותו מלקחת על עצמו את התפקיד החדש, אך הוא התעקש שרק כך יוכל לשפר את מצב הפשע בהארלם. מי שצפה גם בעונה השניה של אגרוף הברזל, סדרה נוספת של Netflix ו-Marvel, אולי יזכור שבסוף העונה מיסטי הזהירה את דני רנד, שאולי היא תזדקק לעזרה מכוחו של אגרוף הברזל, נגד חברו לוק קייג’, על מנת לעצור אותו.

כך שבהחלט צפויה עונה שלישית מעניינת ובתקווה יהיה קרוסאובר או שניים, עם הגיבורים האחרים שחיים בניו יורק בעולם הסדרות של Marvel.

אודות .

.

השאר\י תגובה