הכתבת של המשחק Mirror's Edge לא תחזור בשביל לעבוד על המשחק החדש

Mirror's  Edge 2 שאמור לצאת בקרוב, לא יהיה תחת הכתיבה של הכותבת של הפרק הקודם בסדרה.

EA וחברת DICE הביאו לכולנו את אחת ההפתעות הכי גדולות של תערוכת המשחקים E3 של שנת 2013 כשהם אישרו ש-Mirror's Edge 2 הוא לא רק חלום בלהות, אלא התגשמות ממש, עוד ציינו שזוהי המטרה הגדולה של הסטודיו שלהם..

mirror's edge 2 לא רק בגדר חלום
mirror's edge 2 לא רק בגדר חלום

עלילת המשחק הולכת להתמקד בשנים לפני המשחק הראשון. האתחול\ פריקוול הולך לספר על חייה של גיבורת המשחק בשם Faith לפני שהיא הפכה לדמות ה-Runner שהכרנו במשחק הראשון .

כמו כן נוצר הרושם שעלילה והתפתחות של הדמות חשובים יותר מתמיד ליוצרי המשחק, אבל הכתבת השותפה האחראית על עלילה של משחק ה mirror's edge הראשון rhianna pratchett אישרה שלא יצרו איתה קשר בקשר לכתיבת המשחק החדש, ושהיא בספק אם היא הולכת להשתתף בכלל בתהליך יצירת השלב הבא בסיפור של Faith.

הטענה העיקרית למשחק ה mirror's edge הראשון הייתה הנוכחות של שטחי ירי שהיו בדרך כלל יותר ממתסכלים לשחקנים , במשחק שחוץ מזה ברובו התמקד בפארקור שהיה טוב ומלא השראה מספיק בשביל לא להזדקק לשלבי הירי האלה. עם הזמן הרב שהיה ל Dice על העובדה הזאת , ניראה כאילו היוצרים הקשיבו למבקרים והשחקנים ושמעו את התלונות שלנו הגיימרים, והדגישו מההתחלה ש Mirror's Edge 2 הולך לקחת את הסדרה לגבהים חדשים מבחינת עלילה וגמפליי.

וכניראה הדגש הזה על עלילה לא הולך להשתמש בכשרונות של rhianna pratchett ( אשר כתבה את העלילה של משחק ה Tomb Raider החדש ) המקור היצירתי של המשחק הראשון .

הטריילר שיצא לפני יותר מחצי שנה:

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה