החידוש של Modern Warfare- “תוכן הבונוס הכי גדול” מ-Activision

Call of Duty Modern Warfare Remastered הוא “תוכן הבונוס הכי גדול” שנתנה Activision לשחקנים.

למרות שהמון אנשים האשימו את Activision בתאוות בצע בגלל שהצמידו את Call of Duty: Modern Warfare Remastered ל-Call of Duty: Infinite Warfare בדרך שבה לא ניתן לקנות בנפרד את Modern Warfare, אמר מנכ”ל החברה, Eric Hirshberg, שמהלך זה לווה בהמון סיכון ומאמץ בהתחשב בתוספות ובמארזי האספנים הקודמים של סדרת המשחקים למיניהם.

עוד מוסר Hirshberg: “זהו תוכן הבונוס הכי גדול שלנו אי פעם, תוכן הבונוס הכי שווה ערך גם. היו לנו מהדורות אספנים מושקעות ויצירתיות אבל זה כבר ברמה אחרת, זה כבר לא מקרר או משקפי ראיית לילה – מה שאנו מציעים הפעם זה מהדורה מחודשת ויפיפייה של אחד המשחקים הגדולים ביותר בכל הזמנים.”

Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-Remastered

מחזור הפיתוח של 3 שנים שניתן לשלושת מפתחות הסדרה השונות הועיל לפיתוח לדבריו של אחד מחברי צוות הפיתוח: “בהחלט לא היינו יכולים להוסיף גם מצב הזומבים וגם את Call of Duty Modern Warfare Remastered ללא הזמן הנוסף שניתן לנו לפיתוח.”

Call of Duty: Infinite Warfare מתוכנן ליציאה ב-4 בנובמבר השנה, ויהיה זמין למחשב האישי, ל-Xbox one ול-Playstation 4. אם תקנו את גרסת ה-Digital Deluxe Edition או את ה-Legacy Pro Edition, תקבלו בנוסף גרסה דיגיטלית של Call of Duty Modern Warfare Remastered.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה