שמועה- Monster Hunter Frontier 2 בפיתוח

לפני שאתם מתחילים להתרגש מהכותרת, כדאי שנגדיר לכם מהו בכלל Monster Hunter Frontier- המשחק הוא בעצם MMO המבוסס על יקום סדרת Monster Hunter שעד היום נשאר בלעדי ליפן ולארצות אסיה. Monster Hunter Frontier זמין על ה-Xbox 360, PlayStation 4 על המחשב האישי ואפילו על ה-PS Vita, אבל זה לא אומר שנראה את הכותרים הראשיים בסדרה גם על הקונסולות הללו.

Monster-Hunter-X

אז אחרי שהוצאנו את ההתרגשות מהחלון, בואו נדבר על מה שגילינו היום- משתמש NeoGAF בשם L~A טוען (בנוסף לאתר היפני הזה, אם רק הייתי מבין מה באמת כתוב שם) ש-Monster Hunter Frontier 2 נמצא כרגע בפיתוח בסניף הקוריאני של Capcom ל-PlayStation 4 ולמחשב האישי. ה-MMO החדש כנראה יהיה מעודכן עם המכניקות של הכניסה הרביעית בסדרה (כאשר המשחק המקורי עקב אחרי המכניקות של הכניסה השניה), ויהיה בנוי על Unreal Engine 4.

אם זה נכון, אז ברוב הסיכויים נוכל לראות הכרזה או רמיזה למשחק ב-Tokyo Games Show המתקרבת, ושהוא כנראה לא יגיע למערב בדיוק כמו המשחק הראשון. אבל עדיין, אפשר לנו לקוות לא?

מה אתם חושבים על השמועה? האם באמת אכפת לכם ממשחק שאולי לא נראה בתרגום לאנגלית? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה