מון נייט – Marvel מחפשת את זאק אפרון הישראלי

מון נייט, בקצרה הוא גיבור על האגדי מחוברות הקומיקס והיקום של חברת Marvel. מון נייט הוא האלטר אגו של מארק ספקטור, בנו של רב אמריקאי משיקגו, אילינוי. בבגרותו, ספקטור בילה את זמנו כמתאגרף, התגייס לחיל הנחתים האמריקני ובסופו של דבר הפך לשכיר חרב. אחרי שכמעט נהרג, ספקטור קיבל הזדמנות שנייה מאל ירח מצרי. הוא ניצל, התעטף בתכריכיו, וכך הפך למון נייט. כוחו במלוא הדרו מתרחש כאשר הירח מלא.

לצורך הליהוק של מון נייט בסדרה החדשה של Disney+ נמסר, בהתבסס על דיווח חדש, ש-Marvel מחפשת את הדמות של זאק אפרון הישראלי, המלהקים מחפשים שחקן יהודי, עם עדיפות למוצא ישראלי שנראה כמו זאק אפרון.

למרות שאפרון טרם הופיע ב-MCU, גם אולפני Marvel וגם המעריצים הביעו התרגשות מהרעיון. עוד בשנת 2014, היו שמועות כי Marvel שלחה לאפרון תסריט שלא יצא לפועל לגלם את אביר הירח ואפילו רצו שיצטרף לסרט החדש The Eternals.

הבוס של אולפני Marvel קווין פייגי הכריז לפני חודשיים על המון נייט בתערוכת D23 של Disney וצוין שהדמות עשויה להיות מוצגת ל-MCU בקולנוע ולא בטלוויזיה. לא נמסר מידע כלשהו שנוגע לליהוק הדמות, אלא רק שיחה על הלוגו החדש של התוכנית. בנוסף, סדרת “מון נייט” תהיה חלק משלב 4 של Marvel יחד עם She-Hulk ו-Miss Marvel שהוכרזו גם הם בתערוכת D23. בינתיים אין תאריך על התוכניות של Marvel הנכללות בשלב הרביעי, אבל אנו מבטיחים להיות הראשונים להביא לכם את האינפורמציה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה