הצצה נוספת להרחבה החדשה של Zelda: Breath of the Wild

אנחנו כמעט באמצע שנת 2017, קצת אחרי תערוכת E3 וקצת לפני עונת משחקי הקיץ. במבט לאחור על חצי השנה שעברה אפשר לראות שיש משחק אחד שנמצא מעל כמעט כל המתחרים במכירות, בהצלחה בביקורות ובאיכות באופן כללי. The Legend of Zelda: Breath of the Wild יצא כבר בחודש מרץ והפך באופן כמעט מידי למועמד המוביל לתואר משחק השנה. נינטנדו יודעים את זה, ובונים על ההצלחה המסחררת של המשחק הנהדר עם שתי חבילות הרחבה, כשהראשונה נמצאת ממש מעבר לפינה.

The Master Trials הוא השם של ה-DLC הראשון שמגיע כבר ב-30 ביוני, ממש בסוף החודש. בעבר כבר דיווחנו לכם על מה שתכלול ההרחבה – סטים חדשים של שיריונות, דרגת קושי חדשה למשחק, אויבים נוספים וסט אתגרים לשחקנים הותיקים. ב-E3 נינטנדו דאגו גם להדגים הרבה מהדברים החדשים במהלך שידורי Nintendo Treehouse החיים שלהם.

בנוסף להדגמות, הוכרז גם השם של חבילת ההרחבה השניה – The Champion's Ballad – שצפויה להגיע בסוף שנת 2017. עוד לא ברור מה בדיוק תכלול החבילה, למרות שכרגע מדובר על מבוך חדש שילווה בסיפור משלו שעשוי להתחבר לעלילה הראשית של המשחק.

בתור מישהו שנהנה מהמשחק באופן מיוחד, אני כמעט לא יכול לחכות עד שהחבילות יגיעו ויתנו לי תירוץ מחודש לחזור לעולם העצום והמדהים של Breath of the Wild. אם במקרה עוד לא יצא לכם לחוות אותו, אז זה הזמן למצוא את הילד של השכן שקיבל את ה-Switch ליום ההולדת האחרון ולהפוך לחברים הכי טובים שלו. זה שווה אפילו את הניג'וסים של האחים הקטנים של השכן.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה