המפרט של ה-Razr 2019 של מוטורולה הודלף

לאחרונה חברות רבות השיקו טלפונים עם מסכים מתקפלים, טלפונים כמו Samsung Galaxy Fold שמתקפל פנימה וכמו Huawei Mate X שמתקפל החוצה. אך על פי הדלפות, הטלפון החדש של Motorola, ה-Razr 2019, מביא איתו קיפול חדש למסך. קיפול מלמעלה למטה, ממש כמו הטלפונים המתקפלים של פעם. יכלול גם מסך חיצוני ביחד עם המסך הראשי הפנימי ויהיה עם עיצוב ממש כמו הסדרה הישנה של Motorola.

לפי XDA Developer, את הטלפון יניע סנאפדרגון 710, עם 4GB או 6GB של RAM ו-64GB או 128GB של אחסון לתמונות ואפליקציות. הסוללה מכילה יחסית מעט עם 2,730mAh אך צפוי להיות לה טעינה מהירה 27W TurboPower כמו שיש ל-Moto G7 Plus.

ל-Razr 2019 צפוי להיות שני מסכים: מסך אחד של 6.2 אינצ' עם רזולוציה של 876×2142, כנראה OLED בהתחשב בזה שהמסך מתקפל. המסך החיצוני, שיהיה בצד החיצוני של הטלפון לעיתים שהטלפון סגור. יהיה ברזולוציה של 600×800 אך גודלו עדיין לא ידוע. לטלפון צפויים להיות שלושה צבעים: לבן, שחור וזהב. אך נכון לעכשיו לא ידוע מה יהיה המחיר של כל אחד מהדגמים והאם רק חלק מהצבעים יהיו עם אחסון ו-RAM יותר גדולים לעומת צבעים אחרים.

אם ההדלפות אכן נכונות, זה יעשה את ה-Razr 2019 של Motorola הרבה פחות חזק מהטלפונים המתקפלים של המתחרות כמו ה-Galaxy Fold או ה-Mate X, ששניהם מגיעים עם המפרטים הכי חזקים שיש בשוק כרגע.

אודות דביר בן דוד

חובב טכנולוגיה ותעופה. טייס סימולטורים שקורא כתבות על טכנולוגיה כשאני בשיוט ולומד למבחנים כשאני על הקרקע.

השאר\י תגובה