הצצה לעיבוד המבוטל של הקומיקס Mouse Guard

נחשף קליפ מסרט האדפטציה המבוטל של סדרת הקומיקס המצליחה Mouse Guard

עיבוד לסדרת ספרי הקומיקס Mouse Guard היה בפיתוח כבר זמן מה, בעיקר אחרי שהבמאי Wes Ball, שהביא לנו את סדרת סרטי "הרץ במבוך", היה אחראי על להביא את הפרויקט למסך הגדול. סרט האנימציה הממוחשבת העתידי גם צירף מספר שחקנים גדולים במהלך שלבי טרום ההפקה כמו אנדי סורקיס ואידריס אלבה, אבל לפני שהצילומים של הסרט יצאו לדרך, סרט האדפטציה על עולם עכברי מימי הביניים ויחידת שומרים עכבריים ששומרים בוטל כאשר חברת Disney רכשה את 20th Century Fox בעסקה המדוברת של העשור.

אחרי שכשל להמשיך את הפרויקט, ווס בול פירסם דמו ממוחשב של הסרט המתוכנן, ככל הנראה בתקווה לעורר עניין בפרויקט עוד פעם אחת על מנת שהפרויקט יחזור לחיים בעזרת אחד האולפנים בהוליווד. הדמו המקורי נמחק מהרשת אבל מצאנו העתק שלו:

למרות שהדמו לא מציג יותר מדי ואפילו דורש כמובן ליטוש גרפי נוסף, אין ספק שמדובר פה בעולם קסום וייחודי שיכול היה להיות בלתי נשכח בדור הנוכחי של סרטי המשך וחידוש. אפילו אם מספר אלמנטים נבעו ככל הנראה מסרטי פנטזיה קודמים כמו "הסיפור שאינו נגמר".

ווס בול ניסה להחזיר לחיים את הפקת הסרט אחרי שחברת Disney נטשה את הפרויקט, אבל הבמאי לא הצליח למצוא למשמר העכברים בית חדש. מאכזב בהתחשב בפופולריות של סדרת הקומיקס והפוטנציאל שהיה לסרט ב-Disney. אבל מסתבר שיש בחברת הענק מקום רק לעכבר אחד.

האם הדמו יהיה המפתח להחייאת הסרט כמו שהדמו ששוחרר על ידי מילר לסרט "דדפול"? אני מניח שנמתין ונקווה. בינתיים נראה שהבמאי מחק כל זכר מהרשת לפעולותיו בנוגע לפרויקט, ככל הנראה בהוראה מ-Disney.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה