גרסת הלייב-אקשן של "מולאן" לא תהיה מחזמר

עיבוד הלייב-אקשן של הסרט המצויר "מולאן" לא יהיה עם שירים וריקודים.

סדרת סרטי הלייב-אקשן של דיסני של סרטי האנימציה הקלאסים שלהם מהווה חלק גדול מההצלחות הכי גדולות שלהם בשנים האחרונות. ספר הג'ונגל היה הצלחה וקיבל אינסוף שבחים, סינדרלה היה מרהיב למראה ו"היפה והחיה", שיוצא השבוע בארץ, כבר מצליח מסחרית וזוכה לשבחי המבקרים בארצות הברית. כעת, דיסני עובדים על הסרט הבא שלהם בו השחקנים הפעם יהיו מול המצלמה מאשר מאחורי המיקרופון וסרט זה הוא "מולאן".

בעקבות ההכרזה שבמאית מונתה לקחת פיקוד על הצילומים של הסרט, הרבה שאלות התחילו לצוץ על הכיוון שהעיבוד לסרט המצויר יקח, האם ילהק אישה אסייתית בתור מולאן? מי ידובב את מושו אחרי שאדי מרפי השאיר כזה רושם? האם השירים האהובים מהסרט המצויר יהיו בעיבוד הלייב-אקשן? למרות ריבוי השאלות, רק לשאלה האחרונה מביניהן קיבלנו תשובה מאת הבמאית.

בזמן ראיון עם הבמאית ניקי קארו, על החזון של עבור הסרט בו היא הצהירה שזה יהיה "אפי אומנות לחימה של בנות", היא נשאלה על המוזיקה המתוכננת עבור הסרט ועל האפשרות שיכול להיות שלא יהיו שירים בסרט, תשובתה היא:

כן, לפי מה שהבנתי, לא יהיו שירים כרגע, לזוועתם של בנותיי.

זה בהחלט מאכזב לדעת שהעיבוד הקולנועי החדש ל"מולאן" לא יכלול אף אחד מהשירים האהובים מהסרט כמו "Reflection" ו-"Make A Man Out of You". בואו נקווה שההחלטה הזאת לא תהפוך את "מולאן" לעוד סרט אומנויות לחימה סתמי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה