הזמנה מראש של MXGP ל-PS4 תכיל חבילת קסדות

MXGP הוא משחק מירוצי האופנועים מסגנון ה-Motocross שהוכרז בתערוכת המשחקים האחרונה E3 2014 עבור קונסולות ה-Playstation 4, Playstation 3, Xbox 360 ו-Xbox One וכמובן המחשב האישי

לאחר שהמשחק כמובן יצא עבור ה-Playstation 3 וה-PS vita, המחשב האישי וה-Xbox 360 , עכשיו מגיע התור של קונסולות הדור הבא להכנס לסיפור, החברה החליטה לשחרר פרטים חדשים אודות בונוסים בעת הזמנה מראש של המשחק, אחת הדוגמאות לכך היא אם תרכוש את המשחק ( בבריטניה בלבד כרגע ) בהזמנה מוקדמת, תזכה לקבל חבילת גישה בלעדית לקסדות, חבילה אשר תכלול 4 קסדות מ-FOX עבור האופנוען שלך במשחק.

תמונת הרוכב על אופנוע המוטוקרוס
תמונת הרוכב על אופנוע המוטוקרוס

הגרסה ל-PS4 בה מתגאה החברה רבות, תכיל שיפורים רבים בגרפיקת המשחק ובמשחקיות עצמה, בסופו של דבר המשחק יקבל ארבעה מסלולים חדשים עבור קונסולה זו, יותר רוכבים על המסלול, כמו שאמרנו גרפיקה משופרת וסאונד משופר וכמובן תמיכה בתכונות ספציפיות עבור הקונסולה עצמה ( Dualshock 4 ).

מי שעוד לא רכש את המשחק למחשב, מוזמן לעשות זאת דרך האתר CDKeyhouase ב-29.99 דולר בלבד ולהשתמש בקוד ההנחה "PCGALAXY" ולקבל הנחה נוספת.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה