לוטו שלי – הכר את האפליקציה

Lotto-Sheli-App

מהפכת הלייף סטייל החדשה:

 לשלוח טופס לוטו מבלי לקום מהכורסא

עם אפליקציית "לוטו שלי"

הזכייה האחרונה בלוטו של איש העסקים שטיסתו נדחתה עקב המצב, וברוב תסכולו הלך לרכוש טופס לוטו בטרמינל (מה שהסתבר כניצול הזמן הטוב ביותר עבורו מכיוון שהטופס שרכש זכה בפרס הגדול בסך 8 מליון ₪); גורמת לכל אדם לדמיין "מה הייתי עושה לו הייתי זוכה בלוטו?". נדמה כי תהייה שכזו לא פוסחת על אף אחד, וקריאת ידיעה מסוג זה בוודאי מהווה נושא מעניין לשיחות סלון וארוחות ערב משפחתיות. בשיחה אחרונה בנושא "לוטו" עם חברים, התוודעתי לאפליקציה בשם "לוטו שלי" המאפשרת לשלוח טפסי לוטו, צ'אנס, 777 ו-123 באמצעותה בממשק ידידותי ונוח.

"לוטו שלי" , מיזם ומהפכני בישראל מאפשר שירותי משלוח טפסי הגרלה מפעל הפיס (לוטו, צאנס, 777, 123) באמצעות אתר אינטרנט ואפליקציה סלולרית. שירות "לוטו שלי" עלה לאויר לפני כשנה ומונה כיום עשרות אלפי משתמשים פעילים כאשר מעל 60,000 אפליקציות סלולריות כבר הורדו.

לראשונה, מוצע לציבור שולחי טפסי ההגרלות בישראל פתרון מהפכני המאפשר משלוח טפסי הגרלת מפעל הפיס מבלי לצאת מהבית או המשרד. השימוש ב"לוטו שלי" משנה את התפיסה אליה הורגלנו עד כה שיש לגשת לתחנות מפעל הפיס עצמן כדי לשלוח כרטיס, ומביא חוויה חדשה בנוחות המילוי ומשלוח של טפסי הגרלה אונליין.

לדברי ניר, מנכ"ל החברה: האתר והאפליקציה הושקו בהשקה שקטה בראשית יוני. ההשקה השקטה תוכננה לחודש ימים אחריה תוכנן קמפיין שיווקי אולם הקמפיין נדחה עקב מבצע צוק איתן. באופן מפתיע, ההשקה השקטה ברשתות החברתיות צברה תנופה למרות המבצע. הלקוחות שלנו מרוצים מהשירות ומשתפים את חבריהם בבשורה של "לוטו שלי". השירות מונה כיום עשרות אלפי משתמשים פעילים. זה מסוג השירותים שלאחר השקתם אנו שואלים את עצמינו "איך לא חשבו על זה קודם?".

איך פועל השירות?

השירות מתאפשר לאחר רישום מהיר באתר או באפליקציה הסלולרית. לאחר יצירת החשבון במערכת לוטו שלי, הלקוח יכול למלא כל טופס ממגוון משחקי  מפעל הפיס – לוטו, צ'אנס, 777 ו- 123, המערכת מקבלת את ההזמנה ומעבירה את הטופס דרך תחנות הפיס המורשות. לאחר מכן, הלקוח מקבל חזרה את הטופס הסרוק במייל. השירות זמין  24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כך שלקוחות החברה יכולים לשלוח בזמנם הפנוי.

התשלום עבור הטפסים מבוצע באמצעות כרטיסי אשראי. השירות מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ועומד בתקנים המחמירים של חברת כרטיסי האשראי המבצעת את הסליקה.

ממשק האפליקציה והאתר תוכננו ועוצבו בהתאם לסטנדרטים מתקדמים בכל הקשור לממשק משתמש, שימושיות תוך שמירה על אבטחת מידע. באופן דומה לאפליקציות בהן ניתן לצפות בפעילות של החשבון, כך גם ב"לוטו שלי" ניתן לראות מהם הטפסים שנשלחו, מה הסטטוס של כל טופס, שליחות, זכיות, משיכות, הפקדות וכן צפייה בהיסטוריית הפעילות של המשתמש ובכללה בכרטיסי ההגרלות שנשלחו.

האפליקציה גם פותרת את משתמשיה מהטרחה של לבדוק את הטופס לאחר ההגרלה; המערכת מודיעה ללקוח, מיד לאחר פרסום תוצאות ההגרלה, האם הטופס ששלח זכה ובאיזה סכום.

כספי זכייה בסכום של עד 50,000 ש"ח מזוכים ישירות בחשבון הלקוח במערכת. ניתן למשוך את כספי הזכיה בלחיצת כפתור מחשבון "לוטו שלי" ולקבל את הכסף כזיכוי בכרטיס האשראי בו שולם הטופס.  שירות זה מקל מאוד כיוון שמסתבר שיש לא מעט כספי זכיה השייכים לבעליהם שמעולם לא שולמו מכיוון שהזוכים לא באו לדוכנים לדרוש אותם אם בשל איבוד הטופס או השמדתו תוך כדי כיבוס הבגדים בהם הטופס נשכח.

screen568x568 (1)

שירות מהפכני נוסף:

"לוטו שלי" פיתחה מערכת "מנוי" נוספת אשר בעמצעותה ניתן להורות למערכת לשלוח טפסי הגרלה בימים ובשעות קבועים מראש, ומאותו הטפסים ישלחו באופן אוטומטי, ייבדקו וסכומי הזכיה יזוכו. כמובן שניתן בכל רגע להפסיק את "המנוי" בלחיצת כפתור אחת.

שירות נוסף מיועד לשלוחי הצ'אנס, השירות מאפשר שכפול של טופס הצ'אנס שהלקוח מילא פי 10 עד 50 פעמים וכן שהמערכת תשלח עבור הלקוח 10 עד 50 כרטיסים שימולאו על ידי מערכת סטטיסטית מתקדמת ביותר של תוצאות ההגרלות שהתקיימו בחודשים האחרונים. שירות זה הושק זה עתה וכבר צבר פופולריות רבה וכן מספר רב של משתמשים זכו בפרסים גדולים.

screen568x568

סיפורים הזויים בהם אנו נתקלים לעיתים אודות אנשים שאיבדו את הטפסים כמו מחמוד חבשי מהכפר איכסאל שבצפון, שטען לפני כשנתיים שזכה ב-74 מיליון השקלים בהגרלת הלוטו אולם הטופס אבד כשאחותו ניקתה את הבית וזרקה אותו לזבל (יומני החדשות דאז סקרו אותו מחפש במזבלה את הטופס הנכסף) לא יכולים להתרחש עם השימוש באפליקציה.

 

לפי אמנת השירות של "לוטו שלי", כל הטפסים המקוריים העוברים דרך התחנות המורשות של מפעל הפיס איתן עובדת החברה, נשמרים באופן מאובטח למקרה של זכיה בסכום העולה על 50,000 ₪.

כרטיס זוכה בסכום הגבוה מ – 50,000 ש"ח יימסר לשולח באופן אישי במשרדי החברה, לאחר בדיקת הפרטים המזהים של בעל הכרטיס. כספי הזכייה בפועל ישולמו במשרדי מפעל הפיס כנהוג בפרסים גדולים.

שירות המשלוח ב"לוטו שלי" כרוך בעמלה נמוכה כך שאינה מהווה שיקול האם ללכת לדוכן בעצמינו או לשלוח באמצעות האפליקציה.

 

unnamed (1)

 

"לוטו שלי" הוקמה על ידי קבוצת אנשי עסקים ישראלים להם פעילות עניפה בארץ ובחו"ל במגוון תחומים בתעשייה, הייטק ועוד. ניסיונם העשיר בהקמת אופרציות בעולם מובא לידי ביטוי בהקמת השירות שעיקרו בשורה צרכנית אמיתית לישראלים הידועים באימוץ מהיר של טכנולוגיות ההופכות את חיינו לקלים ונוחים יותר.

unnamed (2)

להורדת האפליקצייה:

 googleplay הורד

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

תגובה אחת

  1. ז'ובינו אהרון

    איך נרשמים שני שותפים על כרטיס אשראי אחד

השאר\י תגובה