הסרט The Devil All The Time יגיע ל-Netflix

ענקית הסטרימינג Netflix משיגה לידיה את הסרט "The Devil All The Time" בכיכובם של טום הולנד וכריס אוונס.

שניים מהכוכבים הגדולים ביותר ביקום Marvel, טום הולנד וכריס אוונס, המגלמים את ספיידרמן הצעיר וקפטן אמריקה האגדי, משתפים פעולה בסרט החדש "The Devil All The Time" עליו רשת Netflix שמה את ידיה לאחרונה. הסרט הוא אדפטציה לנובלה מ-2011 בעלת אותו השם, של הסופר דונלד ריי פולוק. העלילה מתרחשת במקום בשם נוקמסטיף (Knockemstiff), אוהיו, כמו כן גם מערב וירג'יניה. בסרט מסופר על זוג רוצחים סדרתיים, כומר מטיף הבוחן את אמונותיהם של האנשים במקום, ושריף מקומי מושחת בסיפור המסופר במשך שני עשורים מאז סיום אירועי מלחמת העולם ה-2 ועד שנות ה-60.

שני השחקנים הפופולרים הצליחו להרחיב את קשת הדמויות שלהם מאז התחלתם ביקום של Marvel; כריס אוונס סיים לעבוד כרגע על "Knives Out" של ריאן ג'ונסון, סרט רציחות מסתורי בסגנון קלאסי של "Whodunit" (סיפור בלשי/מנקודת המבט של הבלש). טום הולנד במרכז כמה סרטים בעלי פרופיל גבוה, כגון: "Chaos Walking" של דאג לימאן ושיתוף הפעולה שלו עם כוכב Marvel נוסף, רוברט דאוני ג'וניור, ב-"המסע של דוקטור דוליטל". הולנד אף צפוי לככב בסרט המבוסס על משחק המחשב הפופולרי, "Uncharted",שמתעכב לא מעט זמן אבל השיג סופסוף במאי חדש.

רשת Netflix אכן אישרה שהסרט בחסותם, והפיצה את רשימת השחקנים המפוארת בטוויטר:

טום הולנד מככב בתור ארווין, הבן של ווילארד ראסל, המאמין שהוא יכול לרפא את הסרטן של אשתו ע"י שפיכת דם על יומן תפילה, ארווין גדל ללא הוריו. בנוסף בסרט ישנם גם זוג-רוצחים סדרתיים נשוי, כומר ושריף (אותו כריס אוונס יגלם). יחד עם זאת, הרשימה המכובדת כוללת את: רוברט פטינסון, ביל סקארגסגרד, אליזה שאנלן, מיה וואסיקובסקה, וגבריאל אברט. מי שעתיד לביים את הסרט הוא הבמאי אנטוניו קמפוס והצילומים יחלו בסוף פברואר.

אין ספק שמדובר בשינוי דרסטי מתפקידיהם הקודמים של כריס אוונס וטום הולנד, ויהיה מעניין לראותם בתפקידים אפלים יותר. כריס אוונס כבר ציין שאיננו מתכוון לחזור יותר לתפקיד קפטן אמריקה אחרי סרט הנוקמים הבא, "Avengers: End Game", ומחפש להוכיח שהוא הרבה יותר מאשר המגן המפורסם. עם שחקנים נוספים כמו ביל סקארסגרד, הליצן מ-IT, רוברט פטינסון ומיה וואסיקובסקה, שבקורות החיים שלהם יש לא מעט אפלה, ניתן לצפות לדברים מאוד מעניינים. נמשיך לעדכן ברגע שיהיו עוד פרטים על הסרט.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek Chick@. הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה