סדרת איתחול של "אבודים בחלל" בדרך ל-Netflix

הרובינסונים, המשפחה הבין גלקטית שאוהבת להתרסק עם הספינה שלה בכוכבים הזויים, עושה את דרכה לרשת Netflix בסדרה חדשה של "אבודים בחלל"

עם סרט חדש כל שנה בכותר "מלחמת הכוכבים" והסדרה החדשה של "מסע בין כוכבים" רואה לא מעט הצלחה, נראה שאנחנו זוכים לראות את התחייה של כל כותר ותיק בז'אנר המדע בידיוני, כך שזה לא מפתיע שרשת Netflix מחליטה להביא לשירותי הצפייה שלה סדרה בין גלקטית משלה עם האיתחול של "אבודים בחלל".

הסדרה החדשה עם תקציב די גדול וכוללת כמה כוכבים גדולים מעולם הטלוויזיה כמו מולי פרקר מ"בית הקלפים", טובי סטיבנס מ"מפרשים שחורים" ופארקר פוזי מ-Skylanders Academy (ו"סופרמן מתחיל"), שבאופן מאוד מפתיע תגלם גרסה נשית של דוקטור סמית הערמומי.

כפי שתראו בטריילר הבא, נראה שהסדרה עוברת שינוי בדומה ל-Star Trek: Discovery עם טון רציני יותר ואפל יותר, אפילו הרובוט נשמע די אפל (אם זה הגיוני בכלל).

בתור מישהו שאף פעם לא ממש התחבר לכותר "מסע בין כוכבים", אני חושב שאראה את הגרסה של Netflix ל"אבודים בחלל" בשביל לקבל את הבידור הבין גלקטי שלי וכי אני די אהבתי את הגרסה הקולנועית של הכותר משנת 1998 בכיכובם של מאט לאבלנק וגארי אולדמן.

העונה הראשונה של "אבודים בחלל" תתחיל ב-13 באפריל בשירות הצפייה של חברת Netflix.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה