netflix-logo

Netflix – תכנים חדשים, חידושים ועידכונים

Netflix, ענקית הסדרות באינטרנט מביאה לנו תוכן חדש ומוציאה סדרות קיימות כעת באיכות HDR מרשימה.

Netflix לא מפסיקים להיות בראש תעשיית הטלוויזיה (או האינטרנט) עם סדרות מדהימות כמו נרקוס, דרדוויל וכתום זה השחור החדש וכעת כל הסדרות שלהם הולכות להיראות יותר חדות, יותר בהירות ויותר צבעוניות בפורמט ה-HDR החדש.

[mycred_video id=”_j_ZscLSRdo” logic=”interval” amount=5]

הפורמט החדש, 4K HDR, נותן טווח דינמי גדול ויזואלית לכל תמונה כך שרואים שיפור משמעותי בטווח הצבע והניגוד וככל הנראה תחילה ייושם על סדרות ה-Marvel של החברה.

Netflix כעת תאפשר הורדה של הסדרות שלה

תמיד רציתם לראות Daredevil או נרקוס על המחשב או הטאבלט מחוץ לבית וללא צורך ב-WIFI? אז Netflix שמחים להודיע כי הם כעת יאפשרו הורדה של כל התכנים שלהם, ביניהם גם סרטים שהחברה רכשה את זכויות ההפצה שלהם כמו Dazed and Confused ו-Minions.

בחדשות אחרות, Netflix מתכננים להוסיף לספרייה שלהם לא רק סדרות מדהימות אלא גם סרטים.

אחד הסרטים האלו הוא סרט בשם Spectral, סרט מלחמה המשלב אקשן, מדע בדיוני ואימה עם מספר שחקנים ידועים בתעשייה, הסרט מתרכז בחוליה של כוחות מיוחדים שנשלח לעיר באירופה על מנת להגן עליה מפני צבא של יצורים שנראים כמו רוחות רפאים. האפקטים נראים מדהימים ואיכות ההפקה נראת גבוהה אבל הרעיון עצמו מרגיש חלול, בעיקר עצמם העובדה שזה מאוד מזכיר את הסרט Final Fantasy : Spirit Within, שם יחידה מיוחדת שגם לבושה בחליפות נלחמת ברוחות רפאים בשם פנטומים.

תראו את הטריילר ותגידו לי מה אתם חושבים:

[mycred_video id=”EKn8L0qBTjQ” logic=”interval” amount=5]

בנוסף Netflix חשפו קבוצת סרטים ודוקומנטרים שצפויים לצאת בפסטיבל Sundance ב-19 בינואר 2017, ביניהם הסרט Burning Sands, המבוים על ידי Gerard McMurray ומספר את הסיפור של מצטרף חדש לאחת האחוות במכללה שנקרע בין לשמור על שבועת שתיקה או להתנגד לפעולות האלימות של האחווה שבוע הגיהינום שלהם למגויסים החדשים.

סרטים נוספים הם Deidra & Laney Rob a Train שעוקב אחרי שני צעירים שמתחילים לשדוד רכבות על מנת להחזיק מעמד בזמן שאמם בבית כלא, הסרט I Don’t Feel at Home in This World Anymore שמספר את הסיפור של אישה, אותה משחקת Melanie Lynskey משני גברים וחצי, ושכן שלה , משוחק ע”י אלייג’ה ווד, שנלחמים בקבוצת פושעים והסרט The Discovery, עם כוכבים כמו ג’ייסון סיגל ורוברט רדפורד, שהינו סרט על סיפור אהבה המתרחש בעולם בו הוכיחו מדעית את החיים אחרי המוות אז מיליונים מתאבדים כדי להגיע לשם מהר יותר.

מבחינת דוקומנטריים, Netflix הודיעו על Hot Girls Wanted: Turned On, דוקו שממשיך לבחון איך האינטרנט וטכנולוגיה מפריעים לאנשים לשנות את חיי המין שלהם ולמצוא מערכת יחסים, בנוסף The Mars Generation שמראה את ההיסטוריה של כדור הארץ בחקירת מאדים דרך עיניהם של צעירים המעוניינים להיות הראשונים שדורכים על חולותיו האדומים וגם דוקו בשם Abstract: The Art of Design שמסתכל מקרוב על חלק מהמעצבים הכי יצירתיים בעולם.

מרקו פולו מבוטלת אחרי 2 עונות

הסדרה מרקו פולו העוקבת אחרי מסעותיו של האדם עליו קרויה הסדרה מבוטלת על ידי הסטודיו אחרי העונה השנייה, העונה הייתה מורכבת בעשרה פרקים העוקבים אחרי החוקר הנודע והרפתקאותיו בחצר המלוכה של Kublai Khan במאה ה-13 בסין והקרב האפל להרחבת האימפריה המונגולית. מסתבר כי הסדרה לא הכניסה מספיק צפיות או שהתקציב היה גבוה מדי והחברה החליטה לקצץ איפה שהם צריכים.

סדרה חדשה – The OA

החברה ממשיכה להוציא סדרות חדשות בכל הז’אנרים וכעת היא מביאה לנו את The OA, סדרת מד”ב מרתקת על נערה עיוורת שנעלמה לאחר שנפלה מגשר וחוזרת אחרי 7 שנים עם ראייה מלאה וכעת יש לה ולכולם יותר שאלות מתשובות, לפי הטריילר הסדרה נראית משוחקת מאוד טוב ומצולמת באופן מאוד מרשים

[mycred_video id=”DvHJtez2IlY” logic=”interval” amount=5]

עם כל כך הרבה תוכן, חדש ומחודש, לא פלא ש-Netflix עומדים מעל כולם מבחינת איכות וכמות תוכן, אני אמשיך להקליק גם ב-2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה