המעניש מקבל עונה שנייה בנטפליקס

“המעניש”, הסדרה של Marvel בחסות ענקית הסטרימינג נטפליקס, חוזרת בעונה שנייה.

בעוד שהסדרה “המעניש” חוזרת בעונה שנייה, אנו נזכרים בהיסטוריה הלא פשוטה של הדמות הזו בתחום הלייב-אקשן: הסרט הראשון המבוסס על הדמות יצא ב-1989 בכיכובו של דולף לונדגרן, כוכב האקשן שהיה באותה התקופה בשיאו; למרות הופעתו מלאת האקשן והכריזמטית למדי, בנוסף לכמה סצינות מאוד מלהיבות, תקציב הסרט היה דל והוא לא התקבל היטב ע”י המעריצים, ששנאו את התסריט וכמו כן את העובדה שהדמות לא שמה את לוגו הגולגולת הכ”כ מזוהה עימה.

הדמות קיבלה גרסה מחודשת ב-2004 עם השחקן טום ג’יין ששיחק את פרנק קאסל. שוב, למרות שטום ג’יין קיבל ביקורות טובות על התפקיד, הסרט קיבל ביקורות מעורבות על קצב התקדמותו והביזאריות שבו. כשהשחקן סירב לחזור להמשך, ריי סטיבנסון חזר ב-“Punisher: War Zone” (“המעניש: איזור מלחמה”).  בעוד שהסרט שוחרר ב-2008 והיה כישלון בקופות, במירוץ השנים הפך לסרט קאלט בזכות האקשן הגרפי שלו ואווירת שנות ה-80 שלו. למרות שדחה את סרט ההמשך, טום ג’יין חזר לגלם את הדמות בסרט קצר ולא רשמי בשם “כביסה מלוכלכת” (“Dirty Laundry”).

דמותו של פרנק קאסל עשתה את הופעת הבכורה שלה ביקום של Marvel בעונתה השנייה של הסדרה “דרדוויל” (שהספיקה להתבטל מאז), שם היא גולמה ע”י ג’ון ברנטל. לאחר מכן, הדמות מהר מאוד קיבלה גם סדרה משלה כשהעונה הראשונה קיבלה שבחים רבים על הישארותה נאמנה לשורשי הדמות.

עכשיו נטפליקס מחדשת את הסדרה בעונה שנייה ומציגה בסרטון החדש של חודש ינואר הצצה קטנה לעונה השנייה של “המעניש”. זה מתחיל בסרטון ב-1:57:

לעונה הראשונה של “המעניש” בהחלט היו חסרונות, ועם זאת, היא הצליחה להציג את הדמות ברגעיה הפסיכוטיים ביותר. יחד עם ההלם המוחלט מביטול הסדרות “איירון פיסט“, “דרדוויל” ו-“לוק קייג'”, הרבה מעריכים שהעונה השנייה של הסדרה תהיה גם האחרונה. נדמה שהיחסים בין נטפליקס ל-Disney דעכו במהלך השנים ולא בטוח ש-“המעניש” או “ג’סיקה ג’ונס” ישרדו מעבר לעונות המתקרבות והבאות שלהם.

אם אכן זה יקרה, התקווה הרבה היא ש-“המעניש” יסגור את העונה השנייה כמו שצריך. אין הרבה פרטים על העלילה כרגע בעונה הקרבה, מלבד בילי רוסו (בן בארנס) שחוזר בתור הנבל “ג’יגסו”.

העונה השנייה של הסדרה תגיע לנטפליקס בינואר 2019.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה