שמועות כי Netflix עובדת על סדרה ל”האגדה של זלדה”

אחרי ההצלחה של סדרת Castlevania נראה כי Netflix מתכננת להביא גם את לינק והרפתקאותיו אל שירות הסטרימינג הפופולרי

Netflix ממשיכה להביא לנו תכנים גיקיים יחודיים ובלעדיים ללקוחותיה, ואולי גם לינק, הגיבור האהוב, השקט ובעל המגבעת הירוקה המוכר מסדרת המשחקים “האגדה של זלדה” (The Legend of Zelda) של Nintendo, עתיד להצטרף למועדון.

אחרי שהסדרה “Castlevania” מבית Netflix התקבלה באהבה גדולה על ידי מעריצי המשחקים המקוריים והקהל באופן כללי, וכבר סיימה 2 עונות מוצלחות עם עונה שלישית בקנה, נראה שלחברה יש עוד תוכניות להפוך את הילדות שלנו לסדרות בהפקה מקצועית לצפייה עבור כל קהל לקוחותיה.
Netflix גם התחילה לעבוד לאחרונה על סדרה המבוססת על משחקי The Witcher בכיכובו של הנרי קאביל, כך שנראה שלקהל הגיימרים צפויות כמה שנים מוצלחות מאוד עם לא מעט סדרות לראות.

המפיק של סדרת “Castlevania”, עדי שנקאר (Adi Shankar) פרסם ביום שני באינסטגרם כי הוא “עובד על מותג משחקים יפני מוכר”,וכי ההכרזה עליו תגיע ב-16 בנובמבר השנה, כך שניתן לצפות לעדכונים ככל שיתקרב המועד, או בתאריך עצמו לכל היותר. אבל בינתיים כל הדיווחים מאשרים שהוא בדיבורים להפקת סדרת של “האגדה של זלדה”.

במהלך השנה נפוצו שמועות על כך שהחברה מחפשת לשים דריכת רגל באדפטציות של משחקי מחשב פופולריים לסדרות בשירותיה על מנת למשוך אליה עוד קהלי יעד, וכי “האגדה של זלדה” הוא מותג עליו שמה עין ענקית הסטרימינג.

אם יתבררו השמועות כנכונות, אחת הבעיות הגדולות הצפויות לעיבוד של לינק, גיבור המשחק (מעבר לעובדה שקהל המיינסטרים עדיין חושב שקוראים לו זלדה) לא הוציא מילה מפיו במהלך כל היסטוריית הופעותיו במשחקים מאז צאת המשחק הראשון, אי שם בשנת 1986.

לבעיה זו יכולות להיות 2 פתרונות אפשריים:
1) לתת לדמות של לינק קול בסדרה החדשה, ולחרוג מה”מסורת” על מנת להתאים את הדמות למדיה בה הוא יוצג.
2) להשאיר את לינק כדמות שקטה, ואולי לתת לאינטרקציות שלו עם אנשים ולשפת הגוף שלו “לדבר במקומו”, דבר שקשה מאוד להחזיק במהלך עונה שלמה של סדרה.

בשנת 1989 נעשה נסיון ליצור סדרת אנימציה על לינק והנסיכה זלדה, בה לינק דובב על ידי Jonathan Potts, אך הסדרה החזיקה עונה אחת בת 13 פרקים ובעיקר נועדה למכור משחקים וצעצועים.

עוד לא ידועים פרטים נוספים על הסדרה, האם תהיה סדרה מונפשת וממוחשבת, אנימציה כמו “Castlevania”, או גרסת לייב אקשן כמו “The Witcher”, אך פרטים נוספים ייחשפו ב-16.11.18 ואנחנו נהיה פה כדי לעדכן אתכם בנוגע אליהם.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה