חברת Netgear משיקה ראוטר גיימינג במחיר משתלם במיוחד

ראוטר חדש מבית Netgear מציע אינטרנט מהיר וחזק לגיימרים במחיר משתלם במיוחד

חברת Netgear השיקה היום ראוטר חדש בשם Nighthawk Pro Gaming XR300. מדובר בראוטר ייעודי לגיימינג שנועד לגיימרים המחפשים אינטרנט מהיר וחזק במחיר משתלם.

ראוטר גיימינג אינו דבר חדש בשוק וחברות רבות משווקות ראוטרים מסוג זה. הבעיה הגדולה של ראוטרים אלה היא המחיר הגבוה שלהם שלרוב לא משתלם ולא שווה את המחיר לתמורה שהם מציעים.

חברת Netgear השיקה ראוטר גיימינג חדש שאמור לשמש "נקודת פתיחה" לגיימר הבסיסי שרוצה מעל למה שראוטרים רגילים מציעים כיום. הראוטר החדש מצויד בטכנולוגית Wi-Fi 5 AC1750, משמע הראוטר מסוגל להגיע למהירות של עד 450 מגה בייט לשנייה בתדר 2.4 ג'יגה הרץ, ולמהירות של עד 1300 מגה בייט לשנייה בתדר 5 ג'יגה הרץ. ללא ספק נתוני מהירות מרשימים!

כמו רוב הראוטרים מסוגו, ה-Nighthawk Pro Gaming XR300 מצויד בחיבור Ethernet WAN אחד בלבד ובכ-4 חיבורי Ethernet LAN, בהם ניתן לחבר את מחשב הגיימינג שלכם ואת הקונסולות שלכם.

אך יש נקודת ייחוד אחת בראוטר של Netgear שהופך אותו למושך במיוחד והוא השימוש במערכת DumaOS: מערכת הפעלה של ראוטרים שנועדה לגיימינג באופן ספציפי. בעזרת טכנולוגיה זו, המשתמש יכול לנתב ולחסום שרתים שונים במרחקים גדולים מהראוטר, וכך לייעל את מהירות האינטרנט על ידי חסימת שרתים לא רצויים ומתן דגש על שרתי גיימינג.

כעת אחרי שהתלהבנו מהראוטר החדש נותר לנו שאלה אחת והיא המחיר. אז תשמחו לגלות ש"נקודת פתיחה" איננה ביטוי שיווקי זול והראוטר החדש יתומכר במחיר של כ-220$ בלבד, ללא ספק מחיר משתלם מאוד בהשוואה לראוטרים אחרים שמתמקדים באותו התחום וכן בתמורה למה שהראוטר מציע.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה