פרטים על הסרט של באטמן נחשפים, בן אפלק לא ישחק

כמעט שנה אחרי שמאט ריבס (Matt Reeves) קיבל לידיו את הפרויקט, פרטים ראשונים על סרט הסולו החדש של באטמן מתחילים להיחשף.

בפברואר 2017 נחשף כי מאט ריבס (Matt Reeves) קיבל לידיו את הבימוי לסרט בודד חדש של באטמן, לאחר שבן אפלק וויתר על התפקיד.
כעת נראה כי הכיוון הכללי של הסרט כבר ברור מספיק כדי להניע את הפרויקט צעד נוסף קדימה, ולתת תאריך יציאה משוער.

אולפני Warner Bros הכריזו כי תאריך יציאת הסרט לאקרנים יהיה ב-25.06.2021, כך שיש עוד המון זמן, אך העבודה מרובה בכל הנוגע לסרט הזה.
בן אפלק (Ben Affleck), ששיחק את באטמן בסרטים האחרונים מבית DC ו-Warner Bros, לא יחזור לגלם את האביר האפל בסרט החדש, וההפקה מחפשת שחקן צעיר יותר לקאסט, לשחק דמות של באטמן צעיר יותר, כך שנראה שהסרט יתרחש לפני עלילת הסרט "באטמן נגד סופרמן".

העובדה שהסרט ככל הנראה לא יהיה חלק מהיקום הסינמטי של DC שצולע כבר מתחילתו בסרט "איש הפלדה" משנת 2013, מעידה כי בחברת DC המחשבה היא לפרק את היקום הקולנועי שלהם לטובת סרטי סולו לגיבורי העל האיקוניים שלה, כדוגמת ההצלחה של סרטי "וונדר וומן" ו-"אקווהמן" (לביקורת), שזכו לביקורות חיוביות ורווחים גבוהים יותר מסרטי האנסמבל של האולפנים, כמו "באטמן נגד סופרמן" ו-"יחידת המתאבדים".

הבשורה על עזיבתו של בן אפלק את תפקיד באטמן מאכזבת מעריצים רבים, שהביא באטמן שונה מכל שאר האדפטציות של הדמות על המסך הגדול עד היום, והיה דמות אכזרית יותר, שועל קרבות ותיק שלא בחל באמצעים.
הסרט העתידי גם ייתן דגש יותר על הפן הבלשי של באטמן, הבלש הטוב בעולם- ולקחת השראה מסגנון הקולנוע "נואר" (Noir), סרטי בלשים ופשע קלאסיים המאופיינים באפלוליות רבה- דבר המתאים מאוד לסרטי הקולנוע של DC, ויתאימו לדמותו של באטמן כמו כפפה לחליפת עטלף משוריינת.
בנוסף, עם הידיעה כי הסרט "ציפורי הטרף" (BIrds Of Pray) עתיד להיות בדירוג "למבוגרים בלבד" (R-rated), אולי גם האביר האפל ייקח צעד לכיוון- ויהיה הבאטמן האפל ביותר שזכינו לו? כנראה שזה יהיה תלוי בהצלחת "ציפורי הטרף", במידה והרעיון אכן נמצא על השולחן של DC.

בן אפלק צייץ בטוויטר לאחר הידיעה על תאריך יציאת הסרט כי הוא מתרגש לקראת הסרט החדש, ומחכה לראות מה ריבס יביא אל המסך בגרסה שלו לבאטמן:

כולנו נחכה כמובן לפרטים נוספים על הסרט, שכרגע קרוי "The Batman"' ובוודאי גם נגלה עליו יותר ברגע שיצורפו שחקנים לקאסט, והאולפנים בוודאי ידאגו להדליף את הליהוק של ברוס ווין הצעיר, כאשר זה יגיע.
הפקת הסרט עתידה להתחיל במהלך חודש נובמבר 2019, כך שבמהלך 10 החודשים הקרובים בוודאי נגלה יותר על הסרט ככל שהפרויקט יתקדם עוד לשלבים המאוחרים יותר ועד להקרנתו.

הסרט "The Batman" מיועד להקרנה בתאריך 25.06.2021.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה