פרטים נוספים על Battlefield 1 – סוסים, רכבות ועוד’

Battlefield 1 הוא אחד המשחקים הכי מצופים של השנה, מאות אלפי (אם לא מליון) גיימרים מחכים לכל טיפת מידע קטנה ש- EA משחררת על המשחק הזה

בתערוכת ה-Gamescom השנתית, בזמן התערוכה של EA, הוצג לנו טריילר חדש אשר חשף את נוכחותם של הרבה דברים חדשים ביניהם רכבות, סוסים, מכוניות אריטלריה, וגם משהו חדש שנקרא Elite Class או Elite Soldier. לפני שאני ממשיך, הנה הטריילר של Battlefield 1 שהוצג בתערוכה:

אז כמה פרטים על הדברים החדשים-

סוסים: בראיון עם אחד ממפתחי המשחק, הוא הציג את הסוסים בתור “כלי שיעזור לנו ברחבי המפה במהירות רבה”, הוא גם הוסיף שהסוסים יהיו “שבירים”, כנראה רומז על זה שהם יהיו קלים מאוד להריגה.

רכבות: בניגוד לסוסים ה”שבירים”, את הרכבות לא קל להרוס והם משוריינות וקטלניות מאוד, לפי המקור הרשמי של Dice LA יש להם את הכוח לשנות את המשחק (בדומה לספינות האוויר), הרכבות יינתנו לקבוצה המפסידה ובעצם זה יהיה בשבילם חבל הצלה לנסות ולהפוך את המשחק חזרה לטובתם.

מכוניות ארטילריה: לא מאוד חשובות אבל מספיק חשובות בשביל לקבל הזכרה, אז הן בעצם בדיוק כמו שהם נשמעות, מכוניות שמורכבות עליהם מרגמות, הן מופעלות ע”י בנאדם אחד (כך שלא תוכלו לנסוע ולירות בו זמנית)

Elite Class: כרגע ידועים על שלושה חיילים-

Sentry- הוא הבחור שראינו בטריילר הראשון של המשחק, הוא מצויד בשריון פלדה ובמכונת יריה, אני הייתי מתרחק ממנו..כמו כן, בגלל שהוא משוריין מרגל ועד ראש, הוא יזוז לאט מאוד וגם מכונת היריה שלו יכולה לירות רק מהמותן, מה שאומר שהוא לא יהיה אפקטיבי ממרחק.

Flame Trooper- כמו שהשם שלו מרמז, הוא מחזיק להביור אשר חזק מאוד בטווח קצר אבל מאוד לא יעיל מטווח רחוק (האם Sentry אמור להיות הקוטל של ה-Flame Trooper?), הוא גם מצויד תמידית במסיכת גז אשר מונעת ממנו לחטוף פגיעות מרימון גז אבל גם מאוד מצמצמות את הראיה שלו.

Tank Hunter- הוא באמת צריך הסבר? הוא מצויד ברובה אנטי-טנק (כן, קיים דבר כזה במציאות) אשר אפשר לירות בו רק כאשר אתם שכובים על הקרקע, מה שיקשה טיפה על השימוש בו. לא ידוע על עוד דברים אצלו, אז תצטרכו לחכות ולגלות.

אז זוהי הסקירה של הטריילר החדש שהוצג ב-Gamescom ועוד מה שהוצג בתערוכה של EA, מחכים למשחק? ספרו לנו בתגובות

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר\י תגובה