ההרחבה החדשה של Mario + Rabbids Kingdom Battle זמינה כעת

ההרחבה החדשה למשחק Mario + Rabbids Kingdom Battle זמינה להורדה.

Ubisoft הכריזה על חבילת ההרחבה החדשה למשחק Mario + Rabbids Kingdom Battle ניתנת להורדה כעת. השם של חבילת ההרחבה החדשה הוא Donkey Kong Adventure.

בחבילת ההרחבה החדשה למשחק, אנחנו נגלה גיבור חדשה הזמין לנו למשחק ב-Mario + Rabbids Kingdom Battle. אותו גיבור מדובר הוא לא אחר מאשר Donkey Kong בכבודו ובעצמו. ביחד עם Donkey Kong אנחנו נצא אל הרפתקאה חדשה עם סיפור שטרם סופר קודם לכן, טקטיקות משחק חדשות, אויבים חדשים ועוד סודות לחשוף.

בעודה מופרדת מחבריה הרגילים, חוברת Rabbid Peach לשני הגיבורים החדשים, Donkey Kong ו-Rabbid Cranky. ביחד הם יצאו להרפתקאה ב-4 איזורים חדשים וילחמו בקרב כנגד הנוקם האכזר Rabbid Kong, שמנצל את הכוחות החדשים שלו בכדי להשתלט על אי ומאורר בו אימה. שלושת החברים יאלצו להילחם בו בחוכמה ולהציל את היום. האם החבורה העליזה תצליח לעשות זאת?

המשחק Mario + Rabbids Kingdom Battle מיועד לקונסולת ה-Nintendo Switch. חבילת ההרחבה Donkey Kong Adventure זמינה להורדה במשחק.

מה אתם חושבים על חבילת ההרחבה החדשה למשחק? אילו עוד דמויות צריכים להוסיך למשחק? מה אתם חושבים על Rabbid Kong? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה