חבילת הרחבה חדשה ל-Battlefield 4

KeyArt_NightOperations_005_FLAT_BLTS

Night Operations חבילת הרחבה חדשה ל-Battlefield 4:

לפני כמה חודשים חברת DICE הכריזו שלמרות שהתמיכה בתוכן חדש למשחק הייתה אמורה להיגמר השנה, 2015, היא תיגמר בשנה הבאה, ובינתיים הם יוסיפו תוכן חדש למשחק, בחינם לכל השחקנים.
בשלב בראשון – עדכון האביב – נוספו למשחק חמישה נשקים חדשים, ובCTE (סביבת בדיקות קהילתית) נוספו 5 מפות חדשות.
המפות יתווספו למשחק בהדרגה, בצורה הבאה:
Night operations: כולל 3 מפות שנמצאות במשחק הבסיס, בלילה. זה לא רק שינוי בתאורה, אלא שינוי כולל בהוויה של המפות.
המפות הכלולות הן: Zavod 311, Siege of shanghai, Golmud Railway. מתוכן, נראה את Zavod בפאטץ' הקרוב – ה-Summer Patch, ואת שתי האחרות בפאטץ' הסתיו או בפאטץ' החורף.
בינתיים, מפות אלו נבדקות ב-CTE, אז במידה ויש לכם חשבון Premium אתם יכולים להצטרף ולשחק בהן כבר עכשיו, ואפילו לתת טיפים למפתחים.
כל המפות יתמכו בכל המודים הבסיסיים במשחק, חוץ מSiege Of Shanghai, שמיישם מוד חדש-ישן ממשחקי Battlefield קודמים – Conquest Asult.


Unknown: כרגע כולל 2 מפות חדשות. מפה אחת שהיא שחזור של מפה מ-BF2, שנקראת Dragon Valley, מפה ענקית עם 8(!) Objectives, שככל הנראה תצא בפאטץ' הסתיו או בפאטץ' החורף.
בנוסף, DICE גם הוציאו את פרוייקט המפה הקהילתית (Community Map Project), מפה מבוססת ג'ונגל, שבה לנו כשחקנים יש את הזכות להחליט מה קורה. בהתחלה בחרנו בסגנון המפה – ג'ונגל, אחר כך מיקומים של Objectives, Cover, וממחר ניכנס לשלבים האחרונים של הבדיקות. גם מפה זו תצא בפאטץ' הסתיו או בפאטץ' החורף.

 

 

אודות מערכת האתר

השאר\י תגובה