football manager 2016
football manager 2016

Football Manager 2016 – מידע חדש נחשף

הסניף האירופאי של SEGA וSports Interactive מציגות לאוהדי כדורגל ברחבי העולם הזדמנות להוביל את הקבוצה האהובה עליהם על הצד הטוב ביותר עם המהדורה האחרונה של Football Manager. הכותר השנתי יצא השנה באמצע נובמבר ויכיל חבילה של סימולציות, שנועדה לספק את חווית ניהול הכדורגל המושלמת לקהל הרחב.

Football Manager 2016

בנוסף ליציאתו של המשחק Football Manager 2016 למחשב האישי ולמקינטוש, מצטרפים לסגל המשחקים שיצא השנה שני משחקים נוספים – Football Manager Touch שיצא למחשב ולטאבלטים חזקים וFootball Manager Mobile שיצא למכשירים המריצים אנדרואיד ולאלו המריצים את מערכת ההפעלה iOs.

Football Manager Touch, שנקרא בעבר Football Manager Classic, היה זמין כמצב "משחק מהיר" בסימולציה מלאה עד היום(וגם זמין עבור טאבלטים מאז מרץ). הפעם המשחק יהיה זמין למחשב האישי ולמחשבי מקינטוש בנפרד דרך Steam וכמובן יהיה זמין לטאבלטים בחנויות הרלוונטיות להם.
באשר לFootball Manager Mobile – הוא יהיה המשחק אשר יחליף את Football Manager Handheld.

"במשך כמה זמן זה היה ברור לנו שאין 'מידה אחת המתאימה לכולם' בחווית ניהול כדורגל", כך אמר מיילס ג'ייקובסון מSports Interactive. "בעוד שלמספר עצום של האוהדים שלנו יש את הזמן והמסירות הנדרשים על מנת להקדיש את עצמם לסימולציה מלאה, יש מספר שווה ואפילו גדול יותר של אוהדים המעדיפים אפשרות יעילה יותר. לא רק זה, אלא את הזמינות הנרחבת של ההתקנים ניידים אשר אומרת שאנשים יכולים לשחק בדרכים שונות. הכניסה של Football Manager Touch כמשחק בפני עצמו – שמשחקים בו במחשב או בטאבלט – אומרת שאנחנו מציעים כעת משהו לכל אחד".

מי שקנה את המשחק מחנות דיגיטלית כלשהי עבור המחשב האישי או עבור מחשב מקינטוש, יתוגמל בהורדה של 'An Alternative Reality: the Football Manager Documentary'. בנוסף לכך הם יזכו לקבל גישה מלאה לגרסת הבטא של המשחק, אשר תהיה זמינה בערך שבועיים לפני תאריך השחרור הרשמי. הקריירה שהשחקנים יתחילו בגרסת בטא הזו תימשך גם במשחק המלא.

מי שהזמין מראש עותק פיזי וארוז של המשחק בחנות או באינטרנט יתוגמל בגרסה במהדורה מוגבלת של Football Manager 2016 שתכלול גם היא את 'An Alternative Reality: the Football Manager Documentary'.

Football Manager 2016

תכונות שיבואו לידי ביטוי במשחקים שצויינו בכתבה ויצאו בקרוב:

Football Manager 2016:

שני מצבי משחק חדשים לגמרי: התחרה בחברים שלך עם ב"Fantasy Draft" – שנותן לך את ההזדמנות לבנות נבחרת החלומות שלך ולהתחרות בליגה קטנה – או להוסיף את הקבוצה המותאמת אישית שלך לכל ליגה כלשהי הקיימת באמצעות האפשרות 'Create-A-Club' החדשה.

מנהל על קו הרוחב: התקרב לאקשן יותר מאי פעם עם דמות משלך בהתאמה אישית שתצעק את ההוראות ותצטרף לחגיגה מקו הרוחב במגרש.

חווית MATCHDAY משופרת: יותר מ2000 אנימציות חדשות שהופכות את המנוע של המשחק Football Manager 2016 לטוב ביותר אי פעם. יש גם יותר שליטה בעת תכנון טקטיקות במגרש וחבילת תקצירים חדשה שתשמור אותך מעודכן בכל האקשן מכל ליגה שתבחר.

Football Manager Touch:

שמירה על פני כמה פלטפורמות – כל קריירה שתתחיל בטאבלט תישמר ב"ענן" ותוכל להמשיך לשחק בה אחר כך גם דרך המחשב מעבר ללהמשיך אותה באופן עצמאי דרך הטאבלט.

חווית הMATCHDAY – המשחק Football Manager Touch מציע אפשרויות טקטיות משופרות, כולל הוראות לתכנון ולהתנגדות – כולם ישחקו תפקיד במנוע המשחק של Football Manager 3D.

מוד שנקרא 'CREATE-A-CLUB' – הוסף את המועדון שלך למשחק באמצעות האפשרות שמציע המוד הזה. אתה תבחר שם למועדון שלך, צבעים למועדון שלך ותערוך את הסגל של הקבוצה כאוות נפשך – אפילו תוכל להוסיף את עצמך וחברייך.

Football Manager Mobile:

טקטיקות משופרות – שלוט בצורה טובה יותר על קבוצתך עם ההוראות הטקטיות החדשות. אתה יכול לבחור איפה הקבוצה שלך תתמקד במסירות, כמו גם הבחירה שלך לגבי האיום ההתקפי העיקרי – תוכל אפילו לייעץ לשוער שלך על ההתמודדות עם האיום.

צוות האימון – הכן את קבוצתך לימי המשחקים בצורה הטובה ביותר אי פעם באמצעות הוספה של מאמנים שתספק לקבוצתך הדרכה ממוקדת לגבי ההכנה למשחק הבא.

סגנון ניהול -תגיות האימון הזהובות, הכסופות, או דווקא אלה שבצבע ברונזה מאפשרות לך להגדיר את סגנון הניהול שלך. תוכל להתרכז בשיפור ההגנה שלך, בשיפור ההתקפה ואפילו תוכל להתמקד בניהול המורל וכח האדם שלך. ההחלטה הזו תשפיע על הסגנון של הצוות שלך.

תודה להד ארצי על סיפוק המידע לכתבה זו.

אודות Lidor

השאר\י תגובה