שמועות והכרזות חדשות בנוגע לשלטי Xbox One חדשים

במהלך התקופה האחרונה התאספו להן ברשת מספר שמועות ואף הכרזות בנוגע לשלטי ה-Xbox One הפופולריים במגוון רחב של עיצובים ואף פיצ'רים חדשים

אפשר להגיד בוודאות ש-Microsoft הפכה כבר את שוק שלטי ה-Xbox One לעסק הבוטיק המצליח של העשור ואם לא הדור הנוכחי. החל משלטי ה-Elite וכלה בשלטים היוקרתיים והמיוחדים יותר Microsoft ניסתה לגרום לבעלי קונסולת המשחקים הפופולרית לבזבז יותר כסף על אביזרים נלווים ובפרט שלטים חדשים.למרות זאת, אני חייב להיות פייר ש-Microsoft בהחלט הצליחו להתעלות על עצמם עם שלטי ה-Xbox One והם בהחלט יצירה של יופי ונוחות.

וכעת? הגיע הזמן להכריז על שני שלטים חדשים לחנות של Microsoft תחת השמות Phantom Black, המציג עיצוב שחור מוחלט עם מעטפת שקופה ו-Grey Blue עם מעטפת בצבע אפורה ונגיעות כחולות. מחירי השלטים שונים אחד מהשני בעוד ששלט ה-Phantom Black יעלה לכם כ-70$ שלט ה-Grey Blue יעלה כ-65$. שני השלטים יגיעו עם כל הפונקציות שתוכלו למצוא בשלטי Xbox סטנדרטים ואף אצל משווקים ספציפיים תוכלו גם למצוא אותם עם קודים עבור 14 ימים של Xbox Game Pass ו-Xbox Live Gold כדי שתוכלו לשחק מיד.

לאחר שסיימנו עם הכרזות רשמיות אפשר להתעסק עם השמועות, * שם ברדש ומדליק עששית * בואו אחרי לתוך האפלה.שלט ה-Xbox Elite Controller v2 הודלף בתחילת השנה אך מאז לא קיבלנו אף פיסת מבית Microsoft ובטח שלא אישור מהחברה שהמוצר אפילו קיים.אך לפי הדלפה חדשה שצצה ברשת זה נראה שאנו עתידים לראות השקה של השלט די בקרוב, תחת שם הקוד "Washburn". טום וורן (Tom Warren), עורך בכיר בעיתון The Verge הפופולרי פרסם אמש ציוץ בחשבון הטוויטר שלו הטוען שהשלט המדובר נמצא תחת שם הקוד "Washburn" יוכרז וישווק במהלך חודש אוקטובר ויתומחר בכ-149$ מה שנראה הגיוני עקב שזה היה המחיר של שלט ה-Elite Controller המקורי.

במקרה ולא התעדכנתם בהדלפות שהתרחשו בתחילת השנה הרשו לי לסכם לכם אותן, לפיהן אנחנו יכולים לראות שהשלט החדש יציג מספר שיפורים תחת מספר רחב של קטגוריות כמו לדוגמא מערך 3 שלבי נעילה בהדקים במקום מערך 2 שלבי נעילה שהיו בשלט הקודם, חיישני עוצמת לחיצה בידיות השלט, חיבור טעינה מסוג USB Type C ואף משטח הטענה הכלול במארז. בנוסף, ניתן גם להניח שהשלט החדש יגיע עם תמיכה מובנית ב-Bluetooth 5.0 אך זאת לא הוזכר בהדלפות.

https://twitter.com/tomwarren/status/1029438695777230850

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה