הדלפה חדשה בנוגע למכשיר ה-Huawei Mate 20 Lite חושפת פרטים חדשים

בעקבות שמועה שצצה ברשת החושפת את מבנה הטלפון ואף את צבעי הדגמים השונים, אנו מקבלים יותר ויותר פרטים בנוגע למכשיר ה-Huawei Mate 20 Lite הצפוי להגיע בתקופה הקרובה

לאחר שעבר במשרד התקשורת הסיני (TENAA) והציג את מפרטו המלא, כעת מכשיר ה-Mate 20 Lite מבצע הופעה נוספת ונדמה כי הדגם יגיע בשני צבעים שונים. התמונות החדשות חושפות את המכשיר כמעט מכל צד ומציגות כיצד הסמארטפון ייראה בצבעים זהב ושחור, זאת תוך שינוי פרטים מזעריים שלא ראינו בעיצובו הקודם, שהופץ דרך אתר משרד התקשורת הסיני. בחזיתו של המכשיר נפגוש מסך בגודל 6.3 אינץ’, ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג TFT LCD ובפריסה של  2040×1080 פיקסלים. בנוסף לכך, ניתן למצוא גם את ה-Notch הלוקח חלק נכבד משולו העליון של המכשיר, כאשר שבתוכו נוכל להבחין בזוג מצלמות סלפי, בחיישן הקרבה ובאפרקסת השמע.

גזרת הצילום הראשית של המכשיר כוללת זוג חיישני 20 ו-2 מגה פיקסל, בשעה שמצלמות הסלפי המדוברות מגיעות ברזולוציות העומדות על 24 ו-2 מגה פיקסל. מעבר לדברים הללו, בגבו של המכשיר ניתן למצוא גם את לוגו החברה שעבר לכיתוב בלבד, לעומת כיתוב ולוגו בתמונות הקודמות. את מערך הצילום הראשי מגבה מבזק לד, ומהתמונות החדשות ניתן להסיק כי אחת מהעדשות תהיה בעלת אורך מוקד של 27 מילימטרים, דבר התקף מאחר שאחת מהן תגיע עם מפתח צמצם העומד על f/1.8.

לצד הדברים המוזכרים לעיל, מכשיר ה-Huawei Mate 20 Lite צפוי להגיע במבנה דקיק למדי, עם מקום לשקע אוזניות ובעיצוב מרענן לעומת דגם ה-Mate 10 Lite. בין השינויים נוכל להבחין בשינוי הסידור במערך הצילום ואף שילוב מסך הכולל Notch בחלקו העליון. על מכשיר ה-Huawei Mate 20 Lite עתידה להכריז החברה במהלך חודש אוקטובר, באותו הזמן בו תציג את סדרת ה-Mate 20 המלאה.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה