סרט ספיישל של ספיידרמן לגו הוכרז

שיתוף פעולה נוסף בין אולפני האנימציה של Marvel לבין חברת LEGO עתיד להביא לנו סרט ספיידרמן נוסף.

אחרי שבמהלך השנה אנחנו עתידים לקבל את סרט האנימציה המתרכז במיילס מורלס “ספיידרמן: ממד העכביש”, והסרט “ונום” עדיין באקרנים ברחבי העולם, נראה כי המון פרויקטים הקשורים לספיידרמן מקבלים אור ירוק.

אחרי סדרת הסרטים והמשחקים LEGO Marvel Super Heroesנראה כי האולפנים מעלים הילוך והכריזו על סרט חדש בכיכובו של איש העכביש האהוב.
הסרט ייקרא LEGO Marvel Spider-Man: Vexed by Venom ויופיעו בו דמויות מהקומיקס בצורות הלגו שלהם כמו ספיידרמן עצמו, ונום, הגובלין הירוק,גוון סטייסי כ-Ghost-Spider ומרי ג’יין.

ניתן לשער כי הסרט יהיה הומוריסטי מאוד אחרי שסרטי לגו המוכרים ביותר לקהל (סרט לגו, לגו באטמן), היו מלאים בהומור ודמותו של ספיידי ידועה בהומור שלה, בקומיקס ובסרטי הלייב אקשן הנוכחיים בהם הוא הופיע.

אין ספק שההפקה של הסרט כבר רואה רווח ברור מהפקת סרט זה, בהתחשב בפופולריות הגדלה של הדמות תודות להופעותיו של טום הולנד ומשחק הספיידרמן החדש על ה-PlayStation, יחד עם הפופולריות הבלתי פוסקת של LEGO בשנים האחרונות.

נראה כי בדומה לסרטי LEGO Marvel Super Heroes, הספיישל ימכר במהדורות Blu-ray בלבד.

תאריך היציאה לסרט עוד לא פורסם אך נאמר כי ייצא בשנת 2019 וניתן להעריך כי ייצא ברבעון האחרון של השנה. נדאג לעדכן אתכם עם תאריך יציאה מדויק בהמשך.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה