סדרת Mi Electric Scooter מקבלת שני דגמים חדשים בישראל!

קבוצת המילטון, יבואנית מותג Xiaomi בישראל תחל בייבוא של שני דגמים חדשים של קורקינטים חשמליים בסדרת Mi Electric Scooter

סדרת Mi Electric Scooter הושקה לראשונה בישראל בשנת 2018 וכעת מקבלת הסדרה שני דגמים חדשים, ה-Electric Scooter 1S וה-Electric Scooter Essential, כאשר דגם ה-1S הוא דגם הדגל החזק יותר וה-Essential הינו דגם כניסה בעל תג מחיר נגיש יותר.

נתחיל עם ה-1S:
דגם ה-1S יגיע בעיצוב נקי ואלגנטי הכולל גוף עשוי סגסוגת אלומיניום חזקה במיוחד וקלה במיוחד המגיעה במשקל של כ-12.5 קילו בלבד. הקורקינט עצמו כולל מספר מערכות מתקדמות המספקות הגנה גבוהה יותר של הרוכב כגון מערכת בלימה כפולה הכולל מנגנון המבוסס על דיסק בגלגל האחורי וכן מערכת E-ABS בגלגל הקדמי. הקורקינט מגיע עם צמיגים פניאומטיים בגודל של 8.5 אינץ' המספקים שטח מגע רחב עם הקרקע ומגיעים עם עמידות גבוהה במיוחד לבלאי, תקרים והחלקות.

מעבר למערכות אלה הקורקינט מצויד במחזירי אור גדולים ובמדבקות ושלל סימוני אזהרה נוספים ובולטים לצד כנף אחורית בעלת עיצוב חדש, תאורת בלם אחורי חזקה ועוד. סוללת הקורינקט מגיעה בנפח של כ-7650mAh המסוגלת לספק מרחק רכיבה של עד כ-30 ק"מ ומהירות רכיבה מקסימאלית של כ-25 קמ"ש. הסוללה כוללת מערכת חדשנית המסייעת בהשבת אנרגיה בזמן הבלימה, דבר העוזר רבות בהארכת משך השימוש בסוללה.

הקורקינט יגיע עם צג דיגיטלי מתקדם הממוקם בכידון הקדמי וכולל מד מהירות ואפשרות להפעלת מספר מצבי רכיבה כגון מצב "הולכי רגל" המגביל את מהירות הקורקינט לעד כ-6 קמ"ש באזורים הומי אדם, מצב D רגיל המספק מהירות של עד כ-20 קמ"ש ומצב S המספק את מהירות הנסיעה הגבוהה ביותר של עד כ-25 קמ"ש. מעבר לכך הצג מציג מידע מועיל נוסף כגון חיווי תאורה קדמית, חיווי Bluetooth המסמן קישוריות תקינה לאפליקציית Mi Home, חיווי תזכורת נעילה, חיווי אזהרת התחממות יתר וחיווי רמת הטעינה בסוללה. הקורקינט מתחבר למכשיר החכם שלכם באמצעות אפליקציית Mi Home בעזרת תקן Bluetooth 4.1.

מעבר לדגם זה ישנו דגם ה-Essential המהווה את דגם הכניסה לעולם הקורקינטים החשמליים מבית שיאומי.
דגם זה יגיע עם גוף סגסוגת אלומיניום חזקה במשקל של כ-12 קילו בלבד וכולל את כל שיפורי הבטיחות והצג המתקדם שניתן למצוא בדגם ה-1S. ההבדלים המרכזיים בין הדגם הזה לדגם הדגל הוא הסוללה (כ-5100mAh), טווח הנסיעה של עד כ-20 ק"מ ומהירות רכיבה מקסימאלית של עד כ-20 קמ"ש.

כמה זה יעלה לי..! – שני הדגמים החדשים יהיו זמינים לרכישה בישראל באתר שיאומי ישראל, ברשת Mi Store ואצל המשווקים המורשים כגון KSP, מחסני חשמל, אייבורי, וואלה שופס ועוד.

  • ה-Mi Electric Scooter 1S יהיה זמין במחיר של כ-1899 שקלים.
  • ה-Mi Electric Scooter Essential יהיה זמין במחיר של כ-1499 שקלים.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה