עדכונים חדשים ל-The Division

עקב ההצלחה הגדולה של The Division, יקירתינו Ubisoft עובדת ללא הפסקה על עדכונים חדשים והרחבות חדשות למשחק המצליח, תוך חיפוש קדחתני אחרי באגים קטנים וגדולים.

ב-12 באפריל, The Division יקבל את ההרחבה החינמית הראשונה שלו, הקרויה פלישה: “Falcon Lost”. ההרחבה תתרחש במתקן מים תת קרקעי, אשר הפך למבצר על ידי ה-Last Man Battalion, כאשר תצטרכו לצוד את המנהיג החדש שלהם הנקרא פרז. זה לא יהיה קל – הפעולה תתרחש בשתי רמות קושי שונות: קשה ואתגר, וברגע שאתם מתים תצטרכו להתחיל את כולה מחדש. הרמה הקשה מיועדת עבור אלו שיש להם ציוד ברמה 31, בזמן שרמת האתגר מיועדת עבור אלו עם הציוד החדש.

הציוד החדש – Sentry’s Call, Striker’s Battle Gear, Path of the Nomad ו-Technician’s Authority יהיו בעלי שיטת משחק שונה (כל אחד בנפרד). בנוסף לכך, ישנה השערה שאם תשיגו את כל החלקים של אחד מהסטים הללו תקבלו כשרון חדש! כמו כן, יש לציין כי חלקי הציוד החדשים לא יגרמו לציוד הכי חזק כעת להיות מיושן, אבל הם כן יביאו בונוסים מיוחדים לשחקנים. בנוסף לכך, תוכלו לקבל שרטוטים של חלקי הציוד דרך האזור האפל ומצב האתגר בפעולות אחרות.

העדכון גם יציג את המשימות, שיבואו בכל יום ושבוע עם דברים פשוטים לביצוע שיביאו לכם Phoenix Credits וטכנולוגיה חדשה יחד עם “פרסים טובים בדרך כלל”. האזור האפל יביא גם אספקה בכל שעה שאתם וקבוצות אחרות תריבו עליה – האספקה תכיל דברים טובים אבל אויבים חזקים במיוחד ישמרו עליה. החלק הכי טוב בזה הוא שאתם יכולים להשיג את הכל ישירות – ללא גניבה או חילוץ.

החלפת בזיזות תהיה אפשרית על ידי שחקנים באותו סשן של Co-Op, על ידי זריקת החפץ באזור האפל. אך תהיו זהירים – ברגע שזה על הרצפה באזור האפל כל אחד יוכל לקחת את זה.
עוד אפשרויות כוללות מצלמה שבה תוכלו לעקוב אחרי חבריכם לקבוצה והאויבים בעדכון, יחד עם הובלה שקליעים לא יפגעו בה. אושר גם שהפלישה הבאה, Conflict, תגיע במאי בתור עדכון חינמי גם היא והיא תתרחש במעגל קולומבוס שבניו יורק.

ונעבור לתיקוני הבאגים!
במשימה Madison Field Hospital, היה אפשרי להרוג אויב מסוים מהאליטה ברצף כדי להשיג הרבה Phoenix Credits. בעדכון הקרוב, האופציה הזו תשתנה כך שלא תקבלו ממנו דברים אם הוא נהרג ברצף. בנוסף לכך, NPC-ים מחוץ לגבולות המשימות לא יביאו לכם דבר אם הם יהרגו ללא הפסקה, וקבוצות לא יוכלו יותר לנצל באגים ולהגיע בקבוצה של יותר מארבעה שחקנים למשימות קבוצתיות.

לא רק זאת, הדבר הנוסף שיתוקן יהיה הגליץ’ עם חידוש החיים של המסכה, אך זה יתוקן כשהרחבת הפלישה הראשונה תצא. בינתיים, חליפות כמו חליפת החומרים המסוכנים אמורות להיות זמינות לשחקנים. מה אתם חושבים על העדכונים וההרחבה? תנו לנו לדעת בתגובות, והישארו מחוברים אלינו כדי לקבל חדשות נוספות על The Division!

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה