סדרת פיקסל 5 4a גוגל

הדלפות מפורטות נחשפות אודות ה-Google Pixel 5a

הדלפה חדשה ממקור מוכר מציגה שלל פרטים חדשים אודות מה שעשוי להיות ה-Google Pixel 5a

ההדלפה המפורטת עליה נדבר היום פורסמה על ידי מדליף מוכר דרך אתר OnLeaks. בהדלפה פורט רבות על המכשיר החדש ואפילו פורסמו תמונות ראשונות של העיצוב האפשרי של המכשיר החדש, ה-Pixel 5a מבית Google.

חלק מן הפירוטים אודות המכשיר מפורטים להפליא כאשר על פי השמועה המכשיר ככל הנראה ימשיך בקו העיצוב המינימליסטי ויגיע עם גב פלסטיק לצד מסך 6.2 אינץ' בעל פאנל OLED ברזולוציית FHD+. מערך המצלמות צפוי להיות כפול בחלקו האחורי של המכשיר לצד מצלמת סלפי בודדת שתהיה ממוקמת בצידו השמאלי של המסך הקדמי. בתמונות שפרסמו ניתן גם לראות שהעיצוב של המצלמות לא שונה במיוחד מהעיצוב של המכשיר הקודם וכן שסורק טביעות האצבע הממוקם בגב המכשיר ממשיך להראות נוכחות.

אחת התוספות שדיברו עליה רבות היא העובדה ששקע האוזניות חוזר למכשיר החדש, פיצ'ר שכפי שידוע לכולם נעלם בקצב מסחרר משנה לשנה עם המכשירים החדשים של כל החברות.

מעבר ל-Pixel 5a, המדליף ציין שעל פי המידע שיש לו, סדרת מכשירי Pixel 6 תיחשף מאוחר יותר השנה.

אין ספק שזה נחמד מאוד לדבר על מכשירי פיקסל חדשים, אבל אם נהיה מציאותיים, לצערנו הרב עדיין אין ייבוא רשמי ונוח של המכשירים הנהדרים האלה לארץ. באופן אישי חשבתי רבות על לנסות ולהשיג מכשיר פיקסל בעבר, אבל נכון להיום מדובר במשימה די בלתי אפשרית ולא נוחה בכלל. אני מקווה מאוד שעם המכשירים החדשים גוגל תיזכר בשוק הישראלי שצמא למכשירי הפיקסל ותספק לנו גישה נוחה ואיכותית אליהם. 

מה אתם חושבים על ה-Pixel 5a ועל סדרת מכשירי הפיקסל בכלל? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה