טריילר חדש ל-Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition

בטריילר חדש עבור Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition, נחשפים פרטים חדשים, וגם המכניקה של המשחק.

כל הדינוזאורים שבינינו יודעים כי ההתחלה של Digimon הייתה לא קלה. התחרות העיקרית שלו הייתה עם הכותר Pokemon, אבל מהר מאוד הסדרה פיתחה אישיות וסגנון משלה. כעת מדובר באחת מהסדרות המוצלחות, שזכו למספר לא קטן של סדרות אנימה, וגם שלל משחקי וידאו. כי איך אפשר בלי מפלצות דיגיטליות?

חלק מאותם משחקי וידאו המוצלחים שיצאו להם בשנים האחרונות הם Digimon Story: Cyber Sleuth ו-Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory. כעת נדמה כי אנחנו הולכים לקבל את השניים עבור המארז השלם (Complete Edition) שיושחרר יותר מאוחר השנה. יחד עם זאת, שוחרר גם טריילר חדש עבור המארז המיוחד, המציג לנו את המכניקה של גידול ואימון הדיג’ימון שלנו.

המשחק מכיל בתוכות כ-3,000 דיג’ימונים שונים. אותם אנחנו יכולים לסרוק, לאסוף, לאמן ולצרף אותם אל המסע שלנו. מגוון הדרכים בהם ניתן לשנות ולשדרג את אותם דיג’ימונים הוא גדול ורב.

את Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition נוכל לרכוש החל מה-18 לאוקטובר עבור ה-Nintendo Switch וה-PC. בעלי ה-Playstation 4 יכולים לרכוש את שני המשחקים באופן נפרד, ולשחק בהם. אנחנו מניחים שזה יעסיק לא מעט אנשים, עד ש-Digimon Survive ישוחרר לו בשנה הבאה.

האם יצא לכם לשחק באחד משני המשחקים הללו בעבר? מה הוא הדיג’ימון שהכי הייתם רוצים שיהיה השותף שלכם למסע בעולם הדיגיטלי? מי מכם מכיר את שיר הפתיח האייקוני של העונות הראשונות של דיג’ימון? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *