ניופאן משיקה את ה-BBOSE Home Speaker 500

בהודעה חדשה שפירסמה נציגות היבואנית הגדולה ניופאן בארץ נחשף כי החברה משיקה בארץ את הרמקול הפופולרי BOSE Home Speaker 500 וזאת בנוסף ל-2 מקרני קול חדשים

לפי ההודעה החדשה ניופאן משיקה בישראל את ה-BOSE Home Speaker 500, רמקול חכם בעיצוב יוקרתי של אלומיניום מוברש בצבע שחור או כסוף, בעל איכות סאונד שזכתה לשבחים רבים ברחבי העולם בביקורות וחוות דעת של לקוחות.  הרמקול החדש יציג תמיכה בעוזרת האישית של Amazon הלוא היא Alexa, קישוריות Bluetooth ו-WiFi ואף לפי החברה בקרוב אנו עומדים לצפות בעדכון שיציג תמיכה ב-AirPlay2. מבחינת תצוגה נוכל למצוא בקדמת הרמקול מסך בעל תצוגת מגע מסוג LCD עם 6 מקשים לתכנות מראש והשמעת מוזיקה ממקורות שמע שונים (כגון Spotify, תחנות רדיו, Deezer וכד’) והוא אף מציג אפשרות ליצור חווית Multiroom וזאת בזכות התמיכה שלו בחיבור Bose-Link של רמקול נוסף/מקרני קול מסדרות ה-500 ו-700.

בנוסף, ניתן לשלוט ברמקול מתוך אפליקציית השליטה והניהול – Bose Music ולתת לו פקודות כגון, Play, Pause, Shuffle, skip לאלבומים, שירים ולפלייליסטים. עם העוזרת האישית יש אפשרות לקבל גישה למזג אוויר, כותרות חדשות ועוד. הרמקול יזהה את הפקודות הקוליות גם אם הוא מופעל בעוצמה גבוהה בסביבה רועשת מאוד.

בנוסף לרמקול החדש והמרגש משיקה ניופאן שני מקרני קול חדשים מסדרת ה-Soundbar של החברה,המגיעים במידות קומפקטיות במיוחד אך מציגים סאונד חזק ועוצמתי. מקרני הקול מגיעים מובנים בתמיכה של Amazon Alexa, קישוריות NFC, WiFi, Bluetooth ואף חיבור HDMI אופטי.מקרני הקול מציגים תמיכה מלאה ב-4K ואף במגוון של שירותי הסטרימינג הפופולאריים באשר הם.

את הרמקול ניתן להשיג בסניפי BoseCenter, סניפי ניופאן אאוטלט, מחסני חשמל ועוד. מחיר הרשמי עומד על 2200 שקלים.

מחיר: SOUNDBAR 500- כ-2700 שקלים.

מחיר: SOUNDBAR 700- כ-4299 שקלים.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה