חבילת ההרחבה Adventure Pack זמינה כעת ל-Ni no Kuni 2

חבילת ההרחבה Adventure Pack ל-Ni no Kuni 2 זמינה כעת להורדה בחינם.

עבור מי מאיתנו שחיפש להרחיב את האופקים ולמצוא עוד תוכן ב-Ni no Kuni 2, יישמח לשמוע שחבילת ההרחבה Adventure Pack זמינה כעת להורדה, בחינם.

על פי Bandai Namco חבילת ההרחבה מוסיפה מספר דברים חדשים ל-Ni no Kuni 2. בין אותם דברים חדשים שכוללת החבילה ישנם פריטים חדשים, תלבושות חדשות, אתגרים שטרם נראו קודם לכן ושלבים חדשים ל-Faraway Forest Cave. אבל הדבר הכי חשוב שאותו מביאה לנו ההרחבה זה סיפור חדש לחלוטין. אותו סיפור חדש הוא אחד כזה שמשנה את העולם, כפי שמתאר אותו הטריילר החדש ששוחרר עבור חבילת ההרחבה (את הטריילר ניתן לראות בתחתית העמוד). עלינו לבוא ולהציל את Ni no Kuni מפני חורבן והרס, על ידי השמדת שדים נוראיים שבאו להזרוע צער ברחבי העולם.

מה שבטוח הוא שעלינו לבוא ולהציל את העולם מפני איום חדש. אותו איום מביא לנו קרבות בוס חדשים שאת חלקן ניתן לבוא ולראות בטריילר עצמו, אז כדאי שתתכוננו היטב לקרב.

חבילת ההרחבה ל-Ni no Kuni 2 זמינה להורדה בחינם, במידה ויש לכם עותק של המשחק עבור ה-PC או Playstation 4. מה אתם חושבים על הסיפור החדש שהתווסף למשחק? איזה חלק בחבילת ההרחבה אתם הכי מרוצים ממנו? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה