קונסולה היברדית או משפחה של מערכות? ה-NX של Nintendo

Nintendo מסבירה את הסודיות לגבי הקונסולה הבאה שלה

קונסולת ה-NX של Nintendo היא אחת מהחידות הקשות ביותר לפיצוח על ידי קהילת שחקני המחשב. Nintendo שומרת על חשאיות גמורה לגבי כל מה שעלול להיות קשור לקונסולה החדשה, שאפילו שמה, Nintendo NX, הוא שם קוד ללא שם רשמי באופק. הפעם האחרונה שראינו סודיות רבה כל-כך בתעשיית משחקי המחשב הייתה גם היא אצל נינטנדו, עם קונסולת ה-Wii, שנקראה Revolution לפני חשיפתה.

אנשים רבים הסיקו כי אחת מהסיבות לשקט של Nintendo לגבי הקונסולה היא שהקונסלה לא מוכנה לשוק הצרכנים, ובכך שידברו על כך, הם לא רוצים להשב את כל תשומת הלב והציפיה ל-NX, מה שעלול לגרום לירידה במכירות של ה-Wii U.

nintendo-nx

זאת באמת אחת מהסיבות לכך, אך מתברר שיש עוד סיבה. מסתבר ש-Nintendo מחזיקה משהו מיוחד לגבי ה-NX, הפתעה גמורה, משהו שיקסים את הדמיון שלנו, ממש כמו שה-Wii עשה- משהו שהם לא יכולים לסכן שידלוף או יועתק.

"אנחנו לא יכולים לדבר על ה-NX," אמר נשיא Nintendo סאטורו איוואטה היום במפגש המשקיעים של החברה. "אם אנחנו נדבר על כך, המתחרים שלנו עלולים לקחת מאיתנו את הרעיונות, והלקוחות שלנו לא יהיו מופתעים." איוואטה גם אישר, כי כרגע לפחות, Nintendo מתכננת להמשיך ולתמוך ב-3DS וב-Wii U למשך זמן מה.

nintendo-characters

"זה לא יתרום לחברה או למשקיעיה," אמר אייואטה. "ה-NX היא חומרה חדשה, ואנחנו נתחיל מאפס. למרות זאת, ל-3DS ול-Wii U יש בסיס תוכנה משלהם. ביטולם המיידי של עדכוני תוכנה לחומרה ישנה יותר ביציאתה של החומרה החדשה הוא לא יעיל."

"אנחנו נמשיך ליצור עדכוני תוכנה ל-3DS ול-Wii בזמן שאנחנו מתכוננים ל-NX. אנחנו שמים את סיפוק הלקוחות שרכשו את ה-Wii U בראש סדר העדיפיות שלנו."

אנחנו כנראה נשמע עוד על הקונסולה המסתורית בכנס ה-E3 של 2016.

אז מה אתם חושבים? האם הסודיות של Nintendo מוצדקת? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה