Nintendo Direct

סיכום Nintendo Direct מרץ 2018

ב-Nintendo אוהבים להפיל את שידורי ה-Direct שלהם לתוך חרושת שמועות, ציפיות ותקוות ואז לראות את הקהל שלהם קורע את עצמו מבפנים כשהאמת המלאה יוצאת לאור. ובכן, כדי לעשות סדר ביותר מחצי שעה של הכרזות ומשחקים אנחנו מציגים בפניכם את הסיכום המלא של ה-Nintendo Direct מיום ה-8 למרץ 2018 לפי סדר השידור שלו.

כותרות Nintendo 3DS.

WarioWare Gold – אסופת המיני משחקים בכיכובו של Wario מקבלת כותר חדש שכולל משחקים ישנים וחדשים. המשחק ישוחרר ב-3 אוגוסט 2018.

Dillion's Dead-Heat Breakers – משחק אקשן חדש המשלב נהיגה וגוף שלישיץ דמו זמין ב-10 למאי, המשחק עצמו ב-24 במאי.

Mario & Luigi: Bowser's Inside Story + Bowser's Jr. Journey – רימייק למשחקי ה-Nintendo DS הישנים. מגיע ב-2019.

Detective Pikachu – החלה ההזמנה המוקדמת לכותר החדש ומצחיק-מוזר הזה. המשחק מגיע ב-23 למרץ ויחד איתו יגיע גם Amiibo ענקי של פיקצ'ו הבלש.

Luigi's Mansion – בלי ספק החדשות הטובות ביותר לבעלי קונסולת Nintendo 3DS. רימייק לאחד המשחקים הטובים והאהובים ביותר של קונסולת ה-Gamecube. כולל מצב Boss Rush חדש. יגיע בהמשך 2018.

כותרות Nintendo Switch.

Kirby Star Allies – המשחק שמשוחרר ממש עוד רגע יכלול גם את King Dedede ו-Meta Knight בתור חברים (Star Allies) ודמויות חדשות המבוססות על המשחקים הקלאסיים של הסדרה ישוחררו בהמשך. המשחק מגיע ב-16 למרץ, והעדכון הראשון ב-28 במרץ. דמו של המשחק זמין כבר עכשיו.

Okami HD – המשחק הקלאסי והיפהפה מגיע בגרסת HD ל-Nintendo Switch. כולל משחקיות שעושה שימוש במסך מגע או חיישני תנועה של ה-Joy Con. מגיע בקיץ הקרוב.

Sushi Striker: The Way of Sushido – משחק פאזל/אקשן מופרע שבמכרזו מלחמת עולם סביב סושי. כולל מצב משחק מרובה משתתפים ברשת. מגיע גם ל-Nintendo Switch וגם ל-Nintendo 3DS ב-8 ליוני.

Octopath Traveler – הוצגושתי דמויות חדשות –  Tressa הסוחרת ו-Alfyn הרוקח. הוצגה גם מערכת הקרבות, בה הדמויות מאמצות לעצמן מקצוע נוסף לקרבות כדי להעמיק את הבחירות האסטרטגיות. המשחק יגיע ב-13 ביולי. תהיה מהדורה מיוחדת שתכלול ספרים, מפה, דיסק פסקול ומטבע מיוחד.

Travis Strikes Again: No More Heroes – המשחק החדש יכלול מצב שיתוף פעולה עם שחקן נוסף. עלילת המשחק תתרחש בתוך קונסולה כשהשלבים מבוססים על סוגי משחקים קלאסיים. יגיע בהמשך השנה בתור משחק בלעדי ל-Nintendo Switch.

Dark Souls: Remastered – לקראת שחרור משחק הפעולה/תפקידים הרצחני יהיה ניסוי רשת לבדוק איך הוא פועל שיתן גם הזדמנות לשחקנים חדשים להתנסות בדרגת הקושי המופרעת שלו. ישוחרר גם Amiibo של סולייר (Solaire), אחת הדמויות האהובות מהסדרה. המשחק מגיע ב-25 למאי.

בשלב זה Nintendo עוצרים כדי להזכיר לכולנו שהחל מהשבוע אפשר להמיר מטבעות זהב מרכישות שהתבצעו לקראת הנחות ברכישות עתידיות. זאת תוספת צנועה אבל בהחלט מבורכת שמעודדת שימוש בחנות הדיגיטלית.

בהמשך להקדיש כמה דקות למשחק Mario Tennis Aces. המשחק יגיע עם למעלה מ-15 דמויות שונות לשחק בהן עם אפשרות משחק מרובה שחקנים מקומי של עד 4 שחקנים. הוצגו סוגי החבטות השונות שמעניקות עומק טקטי למשחקיות. יהיה מד אנגריה שמאפשר מהלכים מיוחדים גם בהתקפה וגם בהגנה. בנוסף, יהיה מצב משחק מרובה משתתפים ברשת שכולל תחרויות עולמיות בהן יהיה אפשר להשיג תלבושות ודמויות מיוחדות. הכותר יכלול אפשרות להשתמש ב-Motion Control בתור מחבט טניס ב-Swing Mode. יהיה כמובן מצב סיפור, אבל לא נראה שזה הפוקוס העיקרי של הכותר. המשחק מגיע ב-22 ליוני. תהיה תחרות טרום השחרור, שתאפשר להתנסות במשחק לפני השחרור. פרטים נוספים בקרוב.

כותרות Nintendo Switch נוספות.

Captain Taod: Treasure Tracker – משחק הפאזלים הקסום מגיע לקונסולה. כולל גם שלבים חדשים המבוססים על Super Mario Odyssey כמו New Donk City ועוד. תהיה אפשרות למשחק בשני שחקנים מקומי א-סימטרי בעזרת ה-Joy Cons. הוכרז גם שבעתיד תצא גרסה של הכותר ל-Nintendo 3DS. כל האושר הזה יגיע ב-13 ליולי.

Undertale – המשחק הביזארי שהספיק להפוך לקלאסיקת קאלט מגיע ל-Nintendo Switch. עוד לא ידוע מתי או כל פרט אחר.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – השמועות היו נכונות ומי שהיה הסמל לשעבר של סוני וה-PlayStation מגיע גם ל-Nintendo ב-10 ליולי. הטרילוגיה המחודשת שקיבלה ביקורות מהללות תהיה זמינה בקרוב גם במצב נייד.

Little Nightmares: Complete Ediition – משחק ההרפתקה/אימה מגיע כולל כל ה-DLC שלו ב-18 למאי.

South Park: The Fractured But Whole – ווהו!  תודה תודה תודה! משחק התפקידים ההזוי שמבוסס על הסדרה הנהדרת מגיע ל-Nintendo Switch. ה-DLC יהיה זמין להורדה בנפרד או כחלק מה-Season Pass. כל זה נוחת ב-24 לאפריל.

Hyrule Warrior Definitive Edition – הוכרז תאריך השחרור הרשמי למשחק האקשן – 18 למאי.

ARMS – הוכרזה תחרות ה-ARMS US & Canada Online Open. החל מה-8 למרץ עד ה-18 השחקנים באמריקה הצפונית ידורגו כששמונת הטובים יתחרו ביניהם ב-31 למרץ בתחרות רשמית שתשודר ממכרז Nintendo בארה"ב. דמו נוסף של המשחק יהיה זמין ב-31 למרץ לשלושה ימים לכל מי שרוצה להתנסות.

Splatoon 2 – גרסה 3.0 מגיעה באפריל עם למעלה מ-100 פריטי לבוש חדשים. יהיו כמובן גם לפחות שלוש זירות חדשות. כמו כן נחשף דירוג חדש וגבוה במיוחד – דירוג X – עליו יגיעו פרטים נוספים בקרוב. החדשה הגדולה של המשחק היא חבילת הרחבה גדולה בתשלום שתקרא Octo Expansion – מדובר בהרפתקה לשחקן היחיד בה נשלוט ב-Agent 8. במהלך העלילה נגלה עוד הרבה על העולם הביזארי של Splatoon. ההרחבה תשוחרר בקיץ הקרוב ותעלה -19.99$. אפשר כבר להזמין מראש, ולקבל חפצי לבוש מיוחדים.

ולסיום, לא הפתעה, אבל בלי ספק החדשות הכי טובות מה-Direct – Super Smash Bros מגיע ל-Nintendo Switch. היו אין סוף שמועות על כך שאחד ממשחקי הדגל של Nintendo יגיע באמת לקונסולה, ועכשיו יש אישור רשמי שבמהלך 2018 הוא אכן יעשה זאת. עוד אין פרטים נוספים, וכנראה שנשמע יותר בהמשך השנה, אבל מדובר בהכרזה מרגשת ונהדרת.

https://www.youtube.com/watch?v=NsFna-Z1MjU

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה