קונסולה היברדית או משפחה של מערכות? ה-NX של Nintendo

Nintendo תביא משחקי דגל ל-NX תוך חצי שנה

Nintendo מרכיבה שורת משחקים חלומית, שבתוכה ניתן למצוא משחקים אהובים ביותר, כדי לוודא שה-NX שלה לא תיכשל כמו ה-Wii U.

המפתחת Game Freak תביא את משחקי Pokemon לפלטפורמת ה-NX, כאשר המשחקים ש-Nintendo מפתחת בעצמה יכללו את המשחק החדש בסדרת The Legend of Zelda, שהוא Breath of the Wild (שנראה מדהים אגב), ומשחק חדש בסדרת משחקי Mario האייקונית. כל שלושת הכותרים הללו אמורים להגיע תוך חצי שנה לאחר יציאת הקונסולה. החברה אפילו הייתה עסוקה בחתימת הסכמים עם חברות צד שלישי כמו Sega, Square Enix, Ubisoft, Activision, ו-Warner Bros. מקורות שקרובים לחברקה אפילו אישרו שהקונסולה לא תסבול מהתחלה עקומה ואיטית כמו ה-3DS וה-Wii U.

אותם מקורות אישרו גם שהדיווח על פעילות הקונסולה עצמה (אותו אפשר למצוא פה), הוא נכון ב-100 אחוז, מה שאומר שיש לנו קונסולה די מעניינת מצד החברה היפנית, שאפשר לומר שגימיקים מגניבים הם המומחיות שלה. הגרפיקה של המשחק תהיה בין הגרפיקה של ה-PS3 לגרפיקה של ה-PS4, כאשר קהל היעד של ה-NX יהיה בין שחקנים שמשחקים בעיקר בטלפונים החכמים ושחקנים רציניים יותר. הרבה יותר רציניים, כאלה שמשחקים במשחקים תחרותיים מעבר למשחקים רגילים כמו Pokemon GO.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה