חברת Nintendo במבט לעתיד טוב של החברה

אנשי ממלכת ה-Nintendo Switch צאו לרחובות ותשמחו, נשיא חברת Nintendo מתכנן להרחיב את פעילות החברה למזרח התיכון!

בשבוע שעבר חברת Nintendo הכריזה כי טאטסומי קימישימה (Tatsumi Kimishima), האדם שעמד בראש ההצלחה של קונסולת ה-Switch אשר הוציאה את החברה מנפילת ה-Wii U פורש ומעביר את החברה לשונטארו פורוקאווה (Shuntaro Furokawa).

החילוף נובע ממקור חיובי, קימישימה טען שהנשיא החדש אחריו (פורוקאווה), יודע איך לנצל את מירב היכולת של צוותי הפיתוח. פורוקאווה כבר יצר את התכנית העסקית של החברה לעתיד דבר שמעיד על סיכוי לחומרה הבאה שלהם במערכה.

עכשיו לחדשות הגדולות יותר, פורוקאווה רוצה להרחיב את פעילות Nintendo מעבר לגבולות ארה"ב, אירופה ויפן. התכנון שלו הוא להיכנס למזרח התיכון (חנות אונליין בשביל ישראל? אולי…) ולדרום מזרח אסיה. פורוקאווה גם מתכנן להקים דירקטוריון המונה 5 אנשים (כולל הוא עצמו) שיחליטו את כל ההחלטות העתידיות של החברה.

העתיד נראה לא רע בכלל לחברה עם מכירות של כ-17.80 מיליון קונסולת שנמכרו!
אנחנו נדאג להביא לכם את כל העדכונים אז תדאגו לעקוב אחרינו לעוד מידע!

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה