ה-Nintendo NX: האם יש לנו את המבנה שלו?

קונסולת ה-NX של נינטנדו עדיין מסתתרת לה בערפל, כאשר היא צפויה לצאת במרץ, אך אנחנו בקושי יודעים עליה משהו, כי Nintendo מסרבת לתת לנו מידע עליה.

מוקדם יותר החודש, Foxconn החלה לעשות ייצור נסיוני של הקונסולה, וכנראה הודלף מידע על ידי עובד שם, לפי NeoGAF. זה נראה כי ה-NX תהיה קונסולה היברידית בין ניידות לביתיות, אבל יש 3 מרכיבים עיקריים:  תחנת העגינה, בעלת החריץ עבור כרטיסי משחק, דיסק קשיח, יציאה לטלוויזיה, פורטים של קלט ופלט / "מודול ביצועים" שמכיל סוללת ליתיום, מעבד, יחידת עיבוד גרפיקה, קישוריות אלחוטיות, והיכולת להתחבר אל תחנת העגינה / והדבר האחרון הוא החלק הנייד של הקונסולה, שהוא מסך 720P בגודל של 6 אינץ' ומערכת על שבב שצורכת מעט כוח חשמלי.

כאשר מודול הביצועים לא מחובר הקונסולה כנראה תתן לנו דבריםש לא כל כך גבוהים מבחינה גראפית, אך כשהוא מחובר יש לו את הסוללה שלו, ולכן יהיה ניתן לקבל איכות גבוהה יותר במשחקים. סביר להניח שהקונסולה תהיה פחות חזקה מקונסולת ה-PS4 של Sony, ואולי יותר חזקה מה-Xbox One של Microsoft, אך זו רק השערה, וזה לא בטוח שזה נכון, אם בכלל כל הכתבה הזו נכונה, מאחר וזו רק שמועה.
יחד עם זאת, ההדלפה מציינת כי חייבים להציג את המכשיר עד סוף אוקטובר, אחרת זה אומר שהוא כנראה ידחה ולא יצא במרץ.

אישית, אני מאוד התלהבתי מהשמועה הזו, כי זו קונסולה שאני באמת מצפה לה מאחר ואני מאוד אוהב את Nintendo ואחרי פלופ כל כך גדול כמו ה-Wii U זה רק טבעי להניח שהיא עובדת קשה מאוד כדי להביא לנו מוצר שיפיל אותנו מהכיסא.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה