שמועה- ה-Nintendo NX יוכרז באוקטובר

זוכרים איך ה-Nintendo NX הייתה אמורה להיחשף מתישהו החודש לפי כמה שמועות? אז תשכחו מזה, שמועה חדשה מספרת לנו, מלא אחר מה-Wall Street Journal, שלפי כמה אנליסטים Nintendo מתכננת לחשוף את הקונסולה המסתורית בחודש הבא.

הודעה זו אולי תבאס קצת את אלו שמחכים בקוצר רוח לראות איזה גימיק… סליחה, קונסולה, Nintendo תביא איתה הפעם לקראת שנת 2017, שלפי מה שנראה תהיה השער לחצי דור חדש של קונסולות. לא משהו שהיינו רוצים, כשהדור הנוכחי החל רק לפני שנתיים. למרות זאת, הודעה זו יכולה לסמל על כך שהחברה מאיצה קצת בקשר לשיווק ולמחלקה שמשחררת שמועות בחברה (עם כל מה שראינו עד עכשיו, אני כבר די בטוח שיש להם מחלקה כזו), ושאולי נוכל לראות את הקונסולה בתאריך מוקדם יותר ממרץ 2017? אין לדעת, וכנראה נצטרך לחכות עד אוקטובר בשביל לגלות זאת.

חוץ מזה, אין הרבה דברים שאנחנו יודעים במאה אחוזים לגבי הקונסולה המסתורית, אני אפילו לא חושב שיש משהו אחד שאנחנו יודעים בוודאות עליה חוץ מהשם שלה, או במקרה הזה, שם הקוד (בדומה ל-Revolution שהתבררה לבסוף כ-Wii המקורי). זה לא אומר שאנחנו לא מחכים לקונסולה, זה פשוט אומר שקשה לנו (או לי לפחות) להאמין לכל מה שאנחנו קוראים מהשמועות הללו, ואנחנו רק רוצים לדעת מה היא תחדש בעולם הקונסולות?

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה