Nintendo Switch Mutant Mudds

Switch – כל הפרטים מהאירוע של אמש

כל הפרטים בנוגע ל-Nintendo Switch נחשפו אמש על ידי Nintendo במסגרת אירוע חשיפה שערכה

Nintendo חשפה אמש את כל הפרטים בנוגע להשקת קונסולת ה-Nintendo Switch. אירוע החשיפה נערך ביפן ושודר בכל העולם עם תרגום באנגלית דרך האינטרנט. הקונסולה תושק בשלושה במרץ 2017. מחירה יעמוד על כ-300 דולר בארה"ב, 280 ליש"ט באנגליה ו-29,980 ין בסין. המחירים באזורים אחרים טרם נחשפו.

כמו כן נחשפה חבילת ההשקה. הקונסולה תושק עם תחנת עגינה שתאפשר לכם לחבר אותה לטלוויזיה. החבילה תכיל גם ספק כוח וכבל HDMI. תקבלו גם שני בקרי Joy-Con. בקרים אלו מתחברים לקונסולה מימין ומשמאל והופכים אותה לקונסולה ניידת. הם גם משמשים כבקרי תנועה ולכן תקבלו גם צמידים לידיים שמתחברים אליהם. הדבר האחרון שתקבלו הוא ה-Joy-Con grip, תוסף שכאשר מחברים אליו את בקרי ה-Joy-Con הוא הופך לבקר משחקים רגיל.

בעת ההשקה הקונסולה תהיה זמינה בשתי חבילות שונות. כשההבדל היחידי בין החבילות הוא צבעם של בקרי ה-Joy-Con. בחבילה אחת צבעם אפור ובחבילה השנייה בקר אחד יהיה אדום והשני כחול.

לצד הקונסולה יהיה ניתן לרכוש גם אביזרים נלווים. בקר ה-Nintendo Switch Pro Controller יעלה כ-70 דולר. סט בקרי Joy-Con יעלה 80 דולרים ובקר Joy-Con בודד יעלה 50 דולר. תחנת טעינה לבקר Joy-Con תעלה 30 דולר ותחנה עגינה לקונסולה תעלה 90 דולר. סט של שני הגאים לקונסולה יעלה 15 דולר (ההגאים מתחברים לבקר Joy-Con)

.

 

Nintendo חשפה את כל הפרטים בנוגע לבקרי ה-Joy-Con. כל בקר מכיל סט כפתורים מלא והוא יכול לתפקד כשלט עצמאי. הבקר מכיל חיישן IR (אינפרה-אדום) שמאפשר לו לתפקד גם כבקר תנועה. שני הבקרים מכילים גם רטט. הבקר הימני מכיל חיישן שיכול לסרוק את פסלוני ה- Amiibo. הבקרים יכילו גם כפתור שיתוף כך שתוכלו לשתף תמונות וסרטונים ממשחקים.

כמו כן נחשפו גם כל הפרטים הטכניים של הקונסולה. היא בעלת מסך מגע של 6.2 אינץ' המסוגל להציג משחקים ברזולוציה של 720P. כשהקונסולה מחוברת לתחנת העגינה היא תוכל להריץ משחקים ברזולוציה של 1080P. הקונסולה נטענת באמצעות חיבור USB type C. יש לה זיכרון פנימי של 32GB. ניתן להרחיב אותו באמצעות כרטיסי microSDHC ו-microSDXC. לקונסולה מעבד Tegra תוצרת Nvidia. כשהקונסולה מתפקדת כקונסולה ניידת חייה הסוללה הם בין שעתיים וחצי לשש וחצי שעות. בנוסף הקונסולה תתמוך גם במצב מרובה משתתפי מקומי של עד 8 שחקנים. הכרזה נוספת שתשמח אנשים רבים היא שהקונסולה היא Region Free. אם קניתם משחק באזור ששיטת השידור בו שונה משיטת השידור של הקונסולה שלכם תוכלו לשחק בו.

Nintendo מסרה ששירותי הרשת של הקונסולה יהיו זמינים בחינם מההשקה ועד הסתיו. לאחר מכן הם יעלו כסף ויעבדו בצורה דומה לשירותי הרשת של הקונסולות המתחרות. אפליקציה של שירות הרשת תהיה זמינה אף היא ותושק במהלך הקיץ.

במהלך האירוע הוכרזו משחקים רבים לקונסולה. Nintendo הכריזו שמחירם של רוב המשחקים יעמוד על כ-60 דולר. חלקם הקטן יעלה 50 דולר. נכון לעכשיו הקונסולה תושק עם שישה משחקים. משחק ההשקה הראשון הוא לא אחר The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

משחק חדש שהוכרז ויהיה זמין בהשקה הוא 1-2 Switch. המשחק מיועד לשני שחקנים והוא מורכב מכל מיני משחקונים שונים.

משחק השקה נוסף הוא Super Bomberman R.

משחקי נוספים שיושקו עם הקונסולה הם: I Am Setsuna, Just Dance 2017 ו-Dragon Quest Heroes 1 & 2.

ל-Switch יצאו גם מספר גרסאות מחודשת למשחקים שכבר זמינים עבור פלטפורמות אחרות. הראשון שבהם הוא The Elder Scrolls V: Skyrim שהוצג בסרטון החשיפה של הקונסולה. המשחק צפוי לצאת בסתיו 2017.

משחק נוסף שצפוי להוצאה מחודשת הוא Shovel Knight. הגרסה החדשה תקרא Shovel Knight: Treasure Trove היא תכיל את תוכן חדש, את כל ההרחבות הקודמות. מחירה צפוי להיות גבוה ממחירן של הגרסאות האחרות. גם Mario Kart 8 ייצא בגרסה חדשה שתיקרא Mario Kart 8 Deluxe. הגרסה החדשה תכיל דמויות ומסלולים חדשים. המשחק ייצא ב28 באפריל 2017.

משחקים נוספים שיצאו בגרסה מחודשת הם: Rayman Legends , Minecraft, Minecraft: Story Mode, Stardew Valley,The Binding of Isaac: Afterbirth, Dragon Quest X, Disgaea 5 ו-Lego City Undercover.

במהלך התערוכה הכריזה חברת Sega על שני משחקים עבור הקונסולה. הראשון מבניהם הוא Sonic Mania. המשחק ייצא באביב 2017.

המשחק השני הוא Puyo Puyo Tetris. המשחק צפוי לצאת באביב 2017.

חברת Atlus הכריזה על משחק חדש בסדרת Shin Megami Tensei. כרגע אין למשחק תאריך יציאה.

חברת Square Enix הכריז על משחק חדש Project Octopath Traveler. המשחק מפותח על ידי הצוות שיצר את סדרת Bravely Default המצליחה. בדומה לסדרה הזו גם המשחק הזה הוא משחק תפקידים.

Nintendo הכריזה על מספר משחקים בלעדיים שצפויים לצאת לקונסולה במהלך השנה הקרובה. המשחק הראשון הוא משחק מכות/יריות בשם ARMS. במשחק שני שחקנים יתמודדו בקרב זירה אחד על אחד. המשחק יתמוך במצב משחק לשחקן יחיד ובמצב של שני משתתפים. המשחק צפוי לצאת במהלך אביב 2017.

החברה הכריזה על משחק נוסף בסדרת Xenoblade Chronicles. המשחק יקרא Xenoblade Chronicles 2. המשחק מפותח על ידי Monolith Soft שפיתחה את שני המשחקים הקודמים בסדרה.

החברה גם הכריזה על משחק חדש בסדרת Super Mario. המשחק, Super Mario Odyssey, צפוי לצאת במהלך סתיו 2017.

משחק נוסף שהוצג הוא Splatoon 2 משחק המשך ללהיט משנת 2015. המשחק צפוי לצאת ברבעון השני של שנת 2017.

נראה כי בעקבות הצלחת המשחק Hyrule Warriors  חברת Nintendo החליטה להמשיך את שיתוף הפעולה שלה עם Koei Tecmo. השתיים הכריזו על Fire Emblem Warriors. המשחק צפוי להיות דומה לHyrule Warriors  מבחינת משחקיות, אך הוא יתרחש בעולם של Fire Emblem.

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

תגובה אחת

  1. לדעתי הגריפ שמגיע עם האריזה גם יטעין את השלטים אחרת איך מישהו שלא קנה את תחנת הטעינה אמור להטעין את השלטים?

השאר\י תגובה