Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite זמינה כעת לרכישה מוקדמת

גרסת הלייט של הקונסולה הפופולרית של נינטנדו מתקרבת אלינו, ואפשר כבר לרכוש אותה בהזמנה מוקדמת

Nintendo Switch Lite היא גרסת לייט מיוחדת של ה-Nintendo Switch, הקונסולה ההיברידית המצליחה של נינטנדו. גרסה זאת מורידה מספר פונקציות שיש לקונסולה המקורית, ומיועדת למשחק במצב נייד בלבד.

ה-Nintendo Switch המקורית של נינטנדו עשתה שמות בעולם הגיימינג כאשר היא הוכרזה והראתה את היכולות הגמישות שלה בהיותה ניידת וגם נייחת, עם מעבר מושלם ממצב אחד לשני על ידי שימוש בתחנת עגינה פשוטה שמתחברת לטלוויזיה.

הגרסה החדשה, Nintendo Switch Lite, אינה היברידית והיא מיועדת עבור אותם שחקנים אשר ישחקו בה רק במצב הנייד. השלטים של הגירסה החדשה אינם נשלפי החוצה ואין אפשרות לחבר אותה לתחנת העגינה. יחד עם זאת, המחיר שלה גם נמוך בהתאם.  טריילררשמי של נינטנדו חושף לנו פרטים נוספים עליה, וממראה לנו אותה בפעולה:

הקונסולה תושק באופן רשמי רק ב-20 לספטמבר, אך ניתן להזמין אותה כבר היום מהחנות הרשמית של נינטנדו בדיזינגוף סנטר ת”א, דרך האתר שלהם, ובמגוון המשווקים הרשמיים של החברה, במחיר של 949 שקלים.

הקונסולה עצמה תגיע בצבעים צהוב, אפור, או טורקיז.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה