Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite תושק ב-20 בספטמבר

Nintendo Switch Lite היא גרסת זולה יותר וניידת לחלוטין של ה-Switch

אחרי חודשים של שמועות, ספקולציות והדלפות לא מחייבות, חברת Nintendo סוף סוף חשפה רשמית את ה-Nintendo Switch Lite, גרסה חדשה לקונסולת ה-Switch הפופולרית שלה. כפי ששמה מרמז, קונסולת ה-Switch Lite לא תתחבר לטלוויזיה ותשמש אך ורק כקונסולה ניידת, מה שאומר שגם בקרי ה-Joy-Con שלה אינם ניתנים לניתוק. אם תרצו לשחק במשחקים מבוססים תנועה (כמו 1-2-Switch), תצטרכו לרכוש אותם בנפרד.

החברה עשתה גם כמה שינויים בתוך הקונסולה עצמה. בתור התחלה, כפתורי הכיוון של הקונסולה הוחלפו ב-D-pad. גם חיישני התנועה והרטט הוסרו לחלוטין. הקונסולה עצמה קלה וקטנה יותר מאחותה הגדולה כדי להקל על הנשיאה שלה. חיי הסוללה שלה נעים בין 3 ל-7 שעות.

ה-Switch Lite תושק ברחבי העולם ב-20 בספטמבר ומחיר יעמוד על כ-200 דולרים זה יהיה זמין. בעת ההשקה הקונסולה תהיה זמינה בשלושה צבעים שונים: צהוב, אפור, וטורקיז.

הקונסולה תהיה זמינה גם במהדורה מיוחדת שתושק בשמונה בנובמבר לרגל יציאת Pokemon Sword ו-Pokemon Shield, שני המשחקים החדשים בסדרת Pokemon. צבעה של הקונסולה המיוחדת יהיה אפור, הכפתורים יהיו בצבעי ציאן ומג'נטה ואיורים של שני הפוקימונים האגדיים, Zacian ו-Zamazenta, יעטרו את גבה.

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר\י תגובה