Nintendo Switch Mutant Mudds

Nintendo Switch – כל המידע החדש שכדאי לדעת

כשתאריך השקת ה-Nintendo Switch כבר קרוב מתמיד ונראה כי הקונסולה כבר מחכה לנו מעבר לפינה, הבאנו לכם את כל העדכונים הכי חדשים שידועים לנו עד כה

Nintendo Switch, כמה פעמים כבר יצא לכם לשמוע את צמד המילים הללו בשנה שעברה עלינו? אצא מנקודת הנחה שיותר מידיי. כן, אותה הקונסולה שאמורה להיות גם ביתית וגם ניידת פשוט מופיעה לנו מול העיניים כל הזמן, בפרסומות, בחדשות באינטרנט ואפילו יש עליה כבר ערך באתר של ויקיפדיה ישראל, לפעמים זה נראה כאילו העולם מעולם לא התרגש כל כך מקונסולה חדשה, נכון? בדבר אחד כולם צודקים – עד שהקונסולה הזו תצא בעוד חודש וקצת, בואו ננסה לא לצאת מגדרנו.

כיוון שבאתרנו כבר פורסמו מספר כתבות על הקונסולה, בחרתי לרכז לכם את כולן ברשימה שכאן לפני שאמשיך בכתבתי:

ואחרי שעשינו לכם קצת סדר בראש (ואולי גם בלגן שוב), בואו ונתקדם ביחד לנושאים שעליהם אדבר עמכם בכתבה, והנושא הראשון הוא – השלט. כן, כולנו מכירים אותו, בין היתר כי הוא סימן ההיכר של הקונסולות, אותה חתיכת פלסטיק עם הג'ויסטיקים שפשוט עושה לפעמים קסמים וגם שחקני המחשב לפעמים מעדיפים אותה על פני המקלדת והעכבר. לקונסולה יש שני סוגים של שלטים – הסוג הראשון הוא השלטים אשר "מתלבשים" על המסך הנייד של הקונסולה, וכך היא הופכת לקונסולה ניידת, הם נקראים "Joy-Con", והסוג השני הוא השלט המיועד לשימוש בקונסולה במצב נייח, ביתי, והוא נקרא "Nintendo Switch Pro Controller". השלט מאוד מזכיר בעיצוב שלו את השלטים של ה-Xbox One וה-PlayStation 4 ויש שיאמרו שהוא פשוט נראה כמו הכלאה של שניהם. השלט כבר עלה למכירה באתר המכירות Amazon וכבר זמן קצר לאחר מכן אזל מן המלאי (קצת פחות מחצי שעה, אם לדייק). השלט כבר קיבל את האישורים שלו היה זקוק מרשות התקשורת הפדרלית בארצות הברית (ה-FCC) והחברה ככל הנראה לא תשלב אותו באריזת הקונסולה, וניתן יהיה לקנות אותו בנפרד בלבד.

בתמונות אשר מצורפות למעלה, (ראו מצד ימין) תוכלו לראות את ה-Nintendo Switch Pro Controller, את האריזה המהודרת של השלט, את שלטי ה-"Joy-Con" של ה-Nintendo Switch, את שלט ה-DualShock 4 של קונסולת ה-PlayStation 4 והשלט של קונסולת ה-Xbox One (לשם השוואה בין שני השלטים הללו לשלט החדש של חברת נינטנדו). מחירו של השלט צפוי לעמוד על כ-60-70 דולרים, שהוא מחיר סביר בהתחשב בעובדה ששלטים לקונסולות הדגל של Sony ו-Microsoft עולים כ-60 דולרים ולא מעבר (שלטים בסיסיים, לא שלטים המיוצרים על ידי חברות צד-שלישי או שלט ה-Xbox One Elite Controller).
השלט החדש יהיה מצויד בהחלט בכל-טוב; מעבר לכל הכפתורים שבו, הסטיקים וכו', השלט ייטען בעזרת כבל USB Type C הכלול בקופסה המגיעה עם השלט, ולא כבל מסוג Micro-USB (שמוכר לכולנו בתור אותו "הכבל המציק", אותו אחד שנכנס רק בכיוון אחד ומשתמשים בו בעיקר ברוב מכשירי ה-Android וגם בשלטים לקונסולות). ובנוסף יגיע עם חיישני תנועה משופרים אשר יתמכו בטכנולוגיה החדשה המוטמעת ב-Nintendo Switch, ה-"HD Rumble".

Nintendo Switch

ואחרי שדיברנו והעמקנו הרבה מאוד על השלט, בואו ונעבור לנושא הבא שלנו – המשחקים, זה לא סוד שכדי למשוך קונים נוספים לקונסולה יש צורך במשחקים אשר ימשכו את הקונים, וזה גם בטח שלא סוד שכדי שהמשחק יימכר בצורה טובה, צריך לקלוע לקהל היעד שאליו הוא מכוון. על פי מספר מקורות, ככל הנראה בעת השקת הקונסולה ב-3 במרץ השנה, כבר יגיעו מספר משחקים אל הקונסולה, וביניהם:

  • World of Goo
  • Little Inferno
  • Human Resource Machine

ואם זה לא הספיק, כל המשחקים הללו יגיעו ביחד עם פסי-הקול המקוריים שלהם, מעין מחווה טובה מן המפתחים לשחקני הקונסולה החדשה שתצא בקרוב. גם המשחק ההרפתקאות מגוף שלישי L.A. Noire המפותח על ידי Team Bondi ומופץ על ידי Rockstar Games (שכבר בטח מוכרת לכם כמפתחת המשחק Grand Theft Auto לדורותיו, ועומלת כעת על פיתוח המשחק Red Dead Redemption 2 שצפוי לצאת בסוף 2017) צפוי להגיע לקונסולה, אמנם הוא ככל הנראה יצא גם ל-Xbox One ול-PlayStation 4, אבל ההפתעה הגדולה באמת היא יציאתו לקונסולת ה-Switch, כדאי להזכיר שמדובר בתיאוריה וספקולציות בלבד, ייקח עוד זמן עד אשר נדע בוודאות אם הדבר יקרה באמת. וזוכרים שממש לפני כמה דקות דיברתי על הטכנולוגיה החדשה המוטמעת בקונסולת ה-Switch? הלוא היא ה-HD Rumble? מפיק המשחק The Legend of Zelda מאשר כי המשחק לא יתמוך בטכנולוגיה זו, הייחודית ל-Nintendo Switch, בראיון שנערך עם Eiji Aonuma, אמר כי המשחק לא יתמוך בטכנולוגיה וזו כיוון שהמשחק מפותח למספר פלטפורמות ולא ייחודי לקונסולה של נינטנדו. ולמשחק האחרון שעליו נדבר – Psychonauts 2, על פי שמועות ברשת, הוא יהיה מעין גרסת "Remastered" לקודמו, בנוסף לקונסולה זו, הוא יצא למגוון רחב של פלטפורמות, ובהן:

  • Xbox One
  • PlayStation 4
  • מחשב אישי – מערכת הפעלה Windows
  • מחשב אישי – מערכת הפעלה Linux
  • מחשב אישי – מערכת הפעלה OS X (של Apple)
  • Nintendo Switch (כבר נאמר)

מה דעתכם על הקונסולה? תקנו אותה? תוותרו על זה? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

אודות .

.

השאר\י תגובה